Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy védjem meg a fákat a...

Farkasb kérdése:

Hogy védjem meg a fákat a kutyától? Hogy szoktassam kerttisztaságra?

Figyelt kérdés

Üdv! 5 hónapos labrador keverék kutyánk két fát tett tönkre azzal, hogy lehántotta a kérgüket. A fák törzse körbe van tekerve csirkehálóval, az egyiknél azt is szétrágta. Hatékony válaszokat kérek, mivel a kutyával rendszeresen foglalkozunk, naponta futtatjuk vagy sétáltatjuk, kutyaiskolába is jártam vele, és magam Cesar módszerével foglalkozok vele. Fárasztva van fizikailag és szellemileg is! Vécézni pedig nem hajlandó séta közben, inkább hazahozza. A Green UM tabletta bevált, de a kisgyerekek miatt nem szeretem, ha oda kakil, ahol ők játszanak. A válaszokat köszönöm!

B.


2011. jún. 7. 08:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez jó ötlet. Veszek valami jó erős chilit. ;-)

b.

2011. jún. 7. 13:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy hosszú távra kösd ki, hanem büntetésből tíz percre, ha rajtakapod, hogy aprítja a fát. Ki kell találni valami olyan büntetést, amiből ért a kutya, akkor is, ha milánbácsi nem azt mondja.
2011. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ja csak a kikötéssel az a baj hogy ha éppen nem látja akkor mivel fogja megbüntetni? tehát az lesz a vége, hogy néha meg éesz büntetve néha meg nem és cseszheti.

amugy pedig milán bácsi nem véletlenül vitte ilyen sokra, sokunkkal ellentlétben. tetszik nem tetszik ért hozzá. kismilliószor bizonyította.

2011. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi, bocs, akkor félre értettelek, de való igaz, hogyha nem vagyok ott amikor csinálja, akkor hiába büntetem a kikötéssel, nem fogja összefüggésbe hozni a kettőt.

Szerintem értelmetlen dolog azon vitatkozni, hogy Cesar Millan jó-e vagy nem. Már bebizonyította, hogy a módszer működik, nagyon sok hivatásos kutyakiképző alkalmazza a módszerét. Amúgy nem csak őt, hanem Victoria Stilwell-t is szoktam nézni, és alkalmazni az ő módszereit is, mindegyik beválik, és humánusak is. Amúgy tényleg azt gondolom, hogy a falka dolog működik, és úgy, ahogy Cesar csinálja. B.

2011. jún. 8. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!