Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a megoldás? (yorki-pi...

Mi lenne a megoldás? (yorki-pincsi)

Figyelt kérdés
Van 1 5 éves pincsink és hoztunk egy 2 éves yorkit.Mindkettő kan.A pincsi pározni akarja állandóan lohol után nem hagy a yorkinak békét.De ha a yorki ugrik rá nagyon összeverekednek.Mi lehet a megoldás?Félek!!
2011. jún. 12. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás.
2011. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez nem ilyen egyszerű. Nyilván a pincsi a domináns, és rendre akarja tanítani a yorkit. Az ivartalanítás segítHET, de nem biztos hogy fog. Az lenne a megoldás, hogy te legyél a falkavezér, és ha mind a két kutya alattad lenne a ranglétrán, akkor valószínűleg megszűnne a hatalmi harc, legalábbis könnyebben le tudnád őket szoktatni erről.

olvasd el ezt, ha az elején leírt pontok a te kutyáidra is igazak, akkor mindenképpen életmódváltásra van szükség, hogy megszűnjenek ezek a dolgok (amúgy egy idő után úgy is lerendezik egymással, de ettől függetlenül jobb lenne megelőzni az esetleges bajt)

[link]

sok sikert, írj, hogy mit gondolsz a cikkről:)

2011. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi!Elolvastam,hát tanultam belőle.De most már lenyugodtak a kutyák,elvannak.Majd megnevelem őket
2011. jún. 12. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 darab kan kutyám van, abból 4 ivaros, és semmi baj nincs. A négy kutya fokozottan lett összeszoktatva, a legkisebb kanocska ma érkezett :)

2 staffordshire terrierem, egy tacskóm,egy keverékem, és egy border colliem van, és nagyon ritkán vesznek össze! :)

2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már megint pokol van a picsi üldözi és kupakolja már alig kap levegőt úgy liheg

Most kizártam a szobábból kaparja az ajtót és liheg mint az őrült

2011. jún. 13. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
alkalmazni kell a szabályokat, utána meg ha mégis előfordulna, mehet a tiltás. Ennél egyszerűbb, és jobban működő megoldást úgy sem találsz, ráadásul nem csak erre a problémára lenne megoldás!
2011. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát sztem ha nem jönnek ki jól akkor hiába erölteted :S akkor nem lett volna gond ha kiskoruk óta együtt nölnek fel. De sajnos ígymár nehéz helyzetbe vagy :S azért sok sikert a nevelésükhöz :)
2011. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!