Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt Mindenki hiper-szuper...

Itt Mindenki hiper-szuper prémimum táppal etet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 08:47
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Bár lenne rá pénzem. Szóval én nem. De remélem senki nem küldi rám az állatvédőket.
2011. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

Csak akik "hagyományos" módon etetik a cicát, kutyust, nem mernek megszólalni, mert a hiper-szuper táppal etetők lehurrogják őket (miért nem egészséges stb. szöveggel), ezért ők meg sem szólalnak. (Egyébként nekem mióta panelban élek nincs házi kedvencem, de egyszer hozzászóltam egy ilyen témához, ne tudd meg, mit kaptam)

2011. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Miért fáj az neked? Mindenki azzal etet amivel akar.
2011. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi például főzünk nekik (hús-zöldség), és kiegészítésnek kapnak átlagos minőségű száraztápot és konzervet. Heti 1-2x pedig sült kacsatörzset összedarabolva.
2011. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

ma 08:55: hát amúgy meg jah..:/

volt egy kérdés ahol a kérdező tescos táppal etet

huuh... h mit kapott..h csak kihasználja a kutyát stb.

aztán amikor megtudták a dolgok hátterét már nem mondták...

2011. jún. 12. 08:57
 6/56 A kérdező kommentje:

mármint az első 8:55ösnek szólt..:)

3. 8:55 nálunkis kb. ez a menü..:D

csak mi főzünk nekik tésztát,rizset meg ilyesmiket..:D

2011. jún. 12. 09:00
 7/56 anonim ***** válasza:
64%
Én NEM prémium táppal etetek. Szoktam neki időnként főzni, de amúgy szoktam neki venni marhhúsos vagy sonkás Dorty kutyatápot és kutyaszalámit. Én ezekkel etetek. A kutyám nagyon szereti ezeket, csodálatos szép kutya, 3 éves. Amúgy egyszer vettem neki egy 3kg-os Eukanuba tápot, raktam neki ki belőle tálba, megszagolta aztán fölborította a tálját, elkezdett ugatni, dühongeni. Gondolom azért mert nem az általa szeretett ennivalót adtam. Ennyi. Ahhoz, hogy a kutya egészséges legyen nem feltétlenül a méregdrága prémium tápok kellenek. Amúgy hozzátenném az én kutyám egy tk-s collie. Voltam már vele kiállításon is és szépen szerepelt. Nehogy azt higyje mindenki, hogy a nagy kiállítók, meg tenyésztők mindegyike prémium táppal etet. Akikkel én beszéltem ott a kiállításon, azok közül kb. 1-2 etetett prémium táppal, de nem is a legdrágábbal.
2011. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%
Én is olcsó táppal etetem a kutyám.. Amíg pici volt méregdrága tápokkal etettük, de nem ette meg.. Vettünk olcsó fajtát összekevertük, de kiválogatta(golden retriever), csak az olcsó ízlett neki. A drágát akkor ette meg, ha le volt öntve levessel és ázott 1-2 órát.. Úgyhogy nálunk nem a pénztárca hanem a válogatós kutya szabja a táp minőségét:D:D
2011. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

Az első 8,55-ös vagyok!

Annak idején egy aranyos tacskóm volt. Minden nap főztem neki sertés belsőséget, ott ült a gáztűzhely mellett, és őrizte, míg megfőtt, és nyalta a szája szélét. Mellette persze kapott trappistát és hasonlókat. Akkoriban táp még nem is volt a világon sem. Mégis egy gyönyörű, egészséges, tündéri kedvenc volt. Zöldség? = ott volt a kert, ha kellett (volna) neki, úgyis kiszedte (volna) magának.

2011. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

ma 09:04: azzigeeen nekemazért fura h egynéhány tenyésztő a nevét adja a tápokhoz,meg (szinte)mindenki azthiszi h "huuh hát ennek dőlhet a lé aztán prémium táp az alap..."

:d ezen azért meglepődtem..:)

ma 09:04:Ddejóómáár..:D az én kutyám a Chappy-t szereti nagyon..:) de azt inkább jutalom falatnak szoktam adni nekik..:)

2011. jún. 12. 09:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!