Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok ha az alomból...

Mit csinálnátok ha az alomból nem vinnének el x db kölyköt, olcsóért se, ajándékba se?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:33
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Nincs itthon eladás, mert nyomorult a nép, nem engedhet meg ilyen márkájú kutyát magának a magyar.

30 kilós kutyát nem akarnak fönntartani nemmég 1 80ast.

Mennyi dog van az országban?

2011. jún. 17. 23:09
 12/44 A kérdező kommentje:

Még 1 kérdés.

A selejttel mivan?

Mert hát van az is vastagon 1 alomban.

Arra is kapnak az előjegyzők?????

Vagy ezek csak nyugati sznobok akiknek mind1 csak dog legyen kiállításos nyertes kirakatszülőktől???????

2011. jún. 17. 23:12
 13/44 anonim ***** válasza:
hát szerintem normális tenyésztőnél ott marad, már ha tudja hová tenni és nem jelentik fel a szomszédok...
2011. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
aki hibás (ilyenem még nem volt) vagy nem tökéletes az megy hobbikutyának olcsóbban. Van hobbikutyára is jelentkező. De volt már olyan is akit hobbinak adtam el,mégis mentek vele kiállításra és nyert pár CAC-ot és CACIB-ot. Örültem neki
2011. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Tehát.... még várnék válaszokra. :-)

Nem tudok megtartani több kutyát ez adott, ....várni várni várni...???? Hátha valaki befut rájuk? :-(

2011. jún. 17. 23:19
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
milyen kutyáról van szó? nálam lehet elférne még egy,de csak max, ajándékba, nincs rá keret
2011. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Rendes vagy.:-)

Német őrző védő ez is.

Sakozzd ki, nem sok fajta van. :-)))

Csak 1 a nagy kérdés.... ha nincs keret kutyavételre akkor hogyan nevel föl valaki épkézláb etetéssel ami kell ezeknek 1 nagytestűt?????

2011. jún. 17. 23:37
 18/44 anonim ***** válasza:

Én sem adnék ki pénzt kutyáért,se sokat,se keveset.

Ehhez képest a kutyáimnak mindene megvan.

És sok-sok drága pénzen vett kutya került már "eladósorba",mert jött egy még drágább és még divatosabb fajta.

2011. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is elő szokott fordulni sajnos növendék/felnőtt kutya főleg kanok...erre az almomra is 17 előjegyzésem volt szukára és 1db kanra...lett 7 kan és 2 szuka, most 3 hónaposak a kanok és még egy kivétellel sajna mind itt vannak. Én ilyenkor keményen szelektálni szoktam, azok akik kiállításra nem lesznek jók olcsóbban eladóak akik igen azokkal még várok, megcsináljuk nekik a szűréseket elvisszük őket néhány kiállításra. Eddig a leghosszabban 2 évig volt nálam egy kutya de megérte, végül az USA ba ment és azóta megcsinálta az AKC Ch-t és 2x lett BIS :))

Sajnos ezzel számolni kell. Mi minden alomnál úgy kalkulálunk, hogy sok kölyök maradhat meg hosszú időre (Angliába 1 év a beutazás, Ausztráliába, Svédországba szintén így még a tavalyi alomból is van kutyám aki a kiutazásra vár mert nem telt le a 6 hónapos titter)

Nálunk ehhez külön kialakított növendék kutya kifutó van ahol a még nem ivarérett kutyákat tartjuk.

2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

miért nincsenek itt nevek vagy akármi mint a fórumokon??


a 17 előjegyzésesre írnám....

a dogos hölgy ????? úr????? vagy? :-)

ha igen mekkora kifutó kell a sok NAAAGY ottragadt nem ottragadt kutyának?? :-))

2011. jún. 18. 00:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!