Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok ha az alomból...

Mit csinálnátok ha az alomból nem vinnének el x db kölyköt, olcsóért se, ajándékba se?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:33
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
pontosan milyen fajta kutya?engem lehet érdekelne.
2011. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
a mi kifutóink 1 hektárosak illetve a növendék kifutó 3 hektáros :))) de nem tudom nektek van e lehetőségetek ekkorára
2011. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Az nem rossz, akkor nem belváros a hely tuti, hanem tanyavilág szinte. :-)))

Nekünk a kutyák nyílt terepet őriznek. 30hat mondjuk nagyjából.De az is lehet, hogy többet őriz, akár 600mre is lesnek ha mozgás van. :-))

2011. jún. 18. 00:17
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, a tenyésztőknél előjegyzés van.

Egyébként sokan vannak, akik kifejezetten növendék kutyát keresnek, legközelebb én is 5-6-7 hónapos kutyát szeretnék venni tenyésztőtől.

2011. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

23:32-ös.

Akkor talán roti?

Egyébként ha ki kell adnom +100ezret és utána ugyanúgy megvenni mindent, akkor nem tudnám minőségi tápon felnevelni, zöld kagylóval, csonterősítővel. Amúgy meg fent írtad, hogy ajándékba is szó lehet róla.

2011. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit,hogyha papír nélküli a kutya, tenyészszemle,szűrés nélküliek a szülők,akkor nem fog kelleni,hiszen rizikós,hogy ráköltenek sok pénzt.

(azt írod, hogy "hibás is vastagon van egy alomban". Hát lehet,hogy nálad. Nálam nem szokott lenni.Esetleg nem tökéletes. Ez a különbség a jó genetikai anyag és a szaporítókutyája közt)

2011. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

10 16-ra

figyeld írok konkrét példát

tenyésztőnél mikor voltam utoljára kölyköt nézni

10 kutyából

2 harapás hibás

2 színhibás ordítóan már pár hetesen

1 nek volt valami baja ami végett el kellett altatni

1 nél 1 here

akkor miről beszélünk?

ALAPBÓl 6 kutya tenyésztésre nem

a többi négynek meg kitudja mi jöhetett még elő

2011. jún. 18. 17:04
 28/44 anonim ***** válasza:

dehogy nincs hibás, ez teljesen fajta függő. Nálunk nagyon gyakori a színhiba (fiatal a fajta és az ír minta gyakran túlnyúlik)sok alomban van akár 2-3 kicsi is akiknek van egy plusz fehér pötty az oldalukon vagy fehér a fülük...ráadásul a standard úgy lett megalkotva, hogy viszonylag sok nem elfogadott színű kölyök születik (akiknek semmi bajuk) egyáltalán nincs ez figyelembe véve pedig ezek a színek (a túl sok fehérrel ellentétben) semmilyen hígulással illetve genetikai hibával nem járnak.

De pl a "hibás" kölyköket sokkal gyorsabban elviszik ami érthető ha valaki hobby kutyát akar és 1000 euró helyett csak 120 ezret kell kifizetnie.

2011. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

még a 10 16ra

milyen a fajtád?

mert gondolom én :-))) vannak fajták ahol nagyobb a rés hogy tenyésztésbe mehessen majd a kutya

nem értek hozzá..... de mondjuk 1 ilyen mopsz és társai kaliberü """"semmirevaló"""" kutyánál nem lehet hogy nagyobb a rés????????

2011. jún. 18. 17:08
 30/44 anonim ***** válasza:
na azért amit írsz az durva: nálam statisztika 10 kölyökből- 1 nek nem szállt le az egyik heréje de ennyi. a mostani almomban nincs hibás kölyök és alapból ritkán születik. Nem mind CH minőség ez egyértelmű de standardból kizáró hibája egyiknek sincs...és asszem 10 év alatt nálunk még nemszületett harapáshibás kölyök bár a színhiba gyakori de ez a fajta heterogén génállományára vezethető vissza.
2011. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!