Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok ha az alomból...

Mit csinálnátok ha az alomból nem vinnének el x db kölyköt, olcsóért se, ajándékba se?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:33
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
100%
Esetleg elárulod milyen kutyád van ha már 100-an kérdezik?:D van egyáltalán?
2011. jún. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Én csak remélni tudom, hogy a Magyarországon uralkodó gazdasági helyzet megtizedeli a szaporítók számát.

A kérdésedből egyértelműen látszik (és az utóbbi időben sok ilyen kérdés volt) hogy nagyon megcsappant a kutyákra a kereslet. Aki óccsó kutyát vesz, az rájön, hogy bizony azt a kutyát el is kell tartani.

Aki pedig rendes tenyésztőtől vesz kutyát (szerencsére egyre többen értik meg ennek a fontosságát) az úgyis rá fogja szánni a pénzt. És épp ezért a jó nevű kenneleknél ilyen kizárt, hogy előforduljon. Egy jó tenyésztő kutyáit külföldre is kiviszik.


Nem tudom, hogy konkrétan milyen kutyáról beszélünk, de ha fajtatiszta, és ajándékba se kell senkinek, akkor az gáz.

2011. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

458ra

ha minden igaz 7 német nagytestű munkaakutya van

2t már ki is lőhettek

dog meg a roti gyengébbek kedvéé :-)))

már csak 5 marad :-)))))

2011. jún. 19. 09:29
 44/44 anonim ***** válasza:
Ahogy szegényednek az emberek,egyre jobban keresik a filléres szaporítókat.Hiába csóró valaki,azért "fajkutyát"akar,jó lesz 10 ezerért,mindegy,csak X fajta legyen.Aztán felnő a "bichon",és német juhász méretű lesz.
2011. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!