Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi fog vele történni? Ugye...

Mi fog vele történni? Ugye nem fog meghalni? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves Német Dogom. Szuka . Mostanában egyre kevesebbet eszik és lesoványodott . A sétálásokat legszívesebben kihagyná. A játékokat már nem hozza nekem. Tudom hogy öreg már. De ugye ez csak betegség? És ha az akkor milyen betegség lenne?
2011. jún. 18. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! Nem akartalak megbántani! Sajnos van itt néhány idióta aki ilyennel szórakozik! Remélem jobban lesz a kutyusod! Írj majd, hogy mi volt este a dokinál, és kitartás!
2011. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Rendben nem haragszom csak nem esett jól... Mert azért tudom milyen ha elveszítek kutyát. És akkora ***** nem vagyok. De nem baj! :) Ma negyed hatra kell menni szóval nemsokára indulunk. Már különben jobban van . Szerintem meggyógyul.
2011. jún. 19. 16:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Remélem jobban lesz:Dszoritok majd írd meg mi történt
2011. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem történt jó dolog . Az orvos azt mondta hogy az állapota rosszabb és ha nem akarom hogy szenvedjen akkor el kell altatni . Elaltatták örökre. Most nincs itt hogy nyalogassa a kezem hogy sétáljak vele . A kertben nyugszik és szépeket álmodik..... :( :( :( Miért nem vette észre?? :( Soha többé nem lesz kutyám soha!!! Rossz gazdi vagyok???? :( :(
2011. jún. 19. 17:37
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen rossz gazda vagyok! Pedig ő a második dogom! Nála nem történt semmi az előzőnél boldog életet élt 12 évig. Istenem mit csinálok addig... Borzalmas érzés... :(
2011. jún. 19. 17:38
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(

Nem vagy rossz gazdi, sajnos a gyomorcsavarodás elég gyakori, és a legtöbb esetben így végződik.

És remélem, hogy azért lesz még kutyád, bár elhiszem, hogy erre most gondolni sem tudsz. Nem könnyű őket elengedni, de gondolj arra, hogy a kutyád szép kort élt meg.

2011. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igazán részvétem.

Ilyet ne mondj, hogy nem lesz kutyád, és rossz gazdi vagy. Meglásd, pár hónap, kihevered-de nem felejted el:)- és újra szeretnél egyet. Nekem tavaly áprilisban veszett el a kutyám, egy hónapig sirattam, kisírtam magam, most már szeretettel gondolok rá.:) Idézd fel a vidám perceiteket, és akkor nem a szomorúságtól,hanem a meghatottságtól fogsz sírni.

Remélem, sikerül kiheverni és boldogan fogsz visszaemlékezni a vele töltött percekre! KITARTÁS:)

lea.

2011. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Én is három hete vesztettem el a kutyusom:-( Szörnyű érzés!!

Kitartást Neked!

2011. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz gazda.akkor lettél volna az,ha nem viszed el az állatorvosodhoz.

Sajnos a gyomorcsavarodás elég gyakori dolog az öreg és nagytestű kutyáknál,és elég súlyos betegség.

Ne mondj ilyen,hogy nem lesz kutyád..Tudom,hogy ez most szörnyű dolog,de egy idő után enyhül a gyász,és jókedvvel tudsz majd gondolni a német dogodra.Gondolj arra,hogy szép kort megélt,hiszen az átlag élettartamuk 8-10 év volt.

2011. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen a kedves szavaitokat! nagyon köszönöm. szerintem egy hét múlva örökbe fogadok egy kis "árvát".
2011. jún. 20. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!