Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most őszintén, minek kell a...

Most őszintén, minek kell a kutyát öltöztetni? Megkérdezte már valaki a kutyákat? Ez is csak a gazdája, passziója?!

Figyelt kérdés

Nem hinném hogy azért mert fázik,mert egy vékony kis ruhától ugyan úgy fog. Főleg az ölebeket,és a kisebb kutyákat kezelik úgy mint egy játékbabát! Nekem ez már beteges,és szánalmas.

Vannak kutyáim,1kuvasz és 2keverék. Jó nagy telkünk van. Elég röhejesen néznének ki valamilyen ruhában,az meg más kérdés hogy adnám rájuk?!


2011. jún. 29. 12:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%
little red,ha a kutyádnak úgyis nő a téli bundája,hogy bent van,akkor sürgősen szerezz be egy jobb kályhát,vagy azt tudom mondani hogy elb..szott egy kutyád van ha még bent is növeszti a szőrét.Nekem van egy kint is,és valóban télen megnő neki,de míg bent volt,nem volt ilyen.Mellesleg,bár már nem tudom ki mondta,akinek yorkija van,az nem egy unatkozó pics..a,mivel én sem vagyok az.Oszt vagy elhiszed vagy nem,bár ha ennyire begyöpösödött felfogásotok van,gondolom ez nagyon nehezen megy.Erőltetett már ez hogy mindenki ossza a pici termetű kutyákat,hú mert nekem kuvaszom meg német juhászom van blablabla.Kutya az kutya.Ha már így szelektálnak a yorki ellenzők,akkor ők meg nem emberek
2011. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Hááát igen... elgondolkodtató, hogy egy kb 20-24 fokos lakásban miért is növesztene egy kutya / macska téli bundát, hiszen nincs rászorulva, hogy téli bundát növesszen.

Egy kutya és egy macska pedig nem egy lapon említendő állat, mert mindegyiknek van előnye-hátránya.

A kistermetű kutyák is kutyák, ennek ellenére mindenki osztja az észt, hogy semmire se valók. PEDIG DE!!! A kertben tartott nagytestű kutyákat( sztem kb az emberek 70%-a) általában a ház őrzésére tartják, a kicsiket pedig olyan emberek tartják, akiknek nincs kertjük, vagy egyedül élnek és jó lenne melléjük egy társ, vagy mert szeretnének egy olyan kutyát, akivel megoszthatják az életük minden pillanatát.

Amugy nem tudhatjuk, hogy egy társasági kutya, vagy egy macska érzi-e jobban magát egy lakásba, mivel ha jól tudom ( a családban több macska is van, én pedig bolognese-t tartok) a macska is szeret rohangálni, játszani, mozogni, nem pedig a 4 fal között tespedni egész nap. Ezt jobban tudják az állatok.

És még annyit, hogy akinek kutyája van, az jobb esetben felelősségteljes és abszulút nem teher számára, hogyha a szeretett kedvencét napi 3-4 alkalommal levigye egy 20-25 perces sétára.

2011. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem yorkim van, utálja a 25 fok feletti hőmérsékletet, és imád -10 fokban a hóban "pucéran" rohangászni:)
2011. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
18:29es! Semmi baj sincs a kutyámmal, csak él-hal a télért. Ha nem hoznám be, egész nap a hóban fetrengene. Az se érdekli, ha már rá van fagyva egy rakat jég, ő akkor is csak a hóban játszik. Túrja, ássa, belefúrja magát. Mert nem egy elkényeztetett sz@rdarab.
2011. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem meg semmi baj a cipővel és a ruhával mert van amikor szükség van rá!

Vannak olyan kutyák akiket nem arra tenyésztettek ki hogy kibírják a -30 fokon, vagy nem olyan helyen alakultak ki ahol hideg van. Nekik kell a ruha. Főleg akkor ha bent vannak a házban mert a hőingadozás a ház és a kert között elég nagy. A cipő meg azért kellhet, mert a só amit télen kiszórnak borzalmasan marja a kutya lábát. Mellesleg a te cipőd is tönkre teszi. Nem hinném hogy a kutya túl nyápic. A szánhúzó kutyákra is szoktak cipőt adni. Pedig ők aztán kutyák nem?

Amíg valami célt szolgál a dolog addig nincs vele baj. Az a gáz ha divatból öltözteti valaki.

2011. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:19


Szerintem igenis képes vagy leírni azt, hogy "nos", legalább 2-szer ennyiszer egy bekezdésben. Szóismétlés. A yorki pedig akkor is inkább hajaz patkányra, mint kutyára.

2011. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Little Red válasza:


Az enyém is szobakutya, és van téli meg nyári bundája. Csak fogyatékos vagy, ennyi a probléma.



Sajnos ez pont te vagy...még buta is ráadásul...szánalmas! Hülyékkel meg nem vitázok, mert ugyebár nem lehet ;)

2011. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A szobakutyák többsége már nagy mértékben szocializálódott, ezért szükséges számukra (bizonyos fajoknál) a ruha, nem divatból.

Amugy ennyi erőből az ember miért vesz télen kabátot? Mert elkényeztetett? Egy kutya nem fázhat?

2011. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
01:08.na ez ugyan hogy jön ide?NOS?Úristen,meglátszik hogy akinek nagy kutyája van ilyen bunkó.És amilyen a gazdi,olyan a ...Érdekes.Nézz már szét(és ajánlom társaidnak is),akinek ölebe vagy macskája van,nem áll neki fikázni nagy kutyikat.Kutya,az kutya.Nézd meg a biosz könyvben.Mondhatnám,hogy ember az ember,de ezek szerint te ott is szelektálsz.Borzasztó.Csak kutyákról van szó és olyan undorítóan tudnak az emberek beszélni róluk.Ezek élőlények,ha kicsi ha nagy,szeretetre és törődésre vágynak.Nem ilyen gusztustalan modorra.Felfordul a gyomrom az ilyen buta emberektől.
2011. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
12:05-ös! Ehhez mi köze van a szocializációnak? Illetve szerinted az embernek van bundája, ami melegen tartja? Istenem, mennyi hülye van ebben az országban...
2011. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!