Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek két kutyája van, az...

Akinek két kutyája van, az hogy sétáltatja őket? (hámmal, egyoldalon, milyen pórázzal stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van. Kettőt összekapcsolok egy pórázzal aminek a végén elosztó van, és a harmadikat külön pórázon viszem. A bal oldalamon mennek, kicsit előrébb mint én, ugyanabban a sorrendben mindig ( a legfiatalabb van legbelül). De általában nem használok pórázt csak ha muszáj.
2011. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Én általában úgy,hogy elhívom anyumat,vagy egyik barátnőmet :) Egyedül elég bonyolult,össze-vissza tekerednek :)
2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Váltózó de általában dupla hámmal egy oldalon!

De az is meg eshet hogy ha valami olyan helyre megyünk ahol sokan vannak hám és két póráz csak mert az enyémek nem húznak de hát ez kutya függ is!

Volt olyan hogy 4 kutyát sétáltattam 2 db dupla hámmal mert így egyszerűbb.

De ha húzós kutya akkor nyakörv és mindegyiknek saját póráz!

Am hám-ból jobban szeretem a textil hámot pórázból meg br és textil attól függ hova megyünk! :)

2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja és persze nyakörvvel, nincs szükgésük hámra, az speciális okokból kellhet csak.
2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Póráz nélkül.
2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha összekapcsolom őket,akkor hogy végzik el a dolgaikat?
2011. júl. 4. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az én elosztóm kb fél méter hosszú. Van helyük és amikor az egyik végzi a dolgát akkor megállunk, és a másik is vár szépen. Ennyi.
2011. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2 vizslámat egy oldalon szoktam sétáltatni csúszópórázzal (retriver póráz) és így külön-külön tudom őket korrigálni ha kell, de mellettem sétálnak. Sajnos nálunk rendőrrel fenyegetőznek, ha póráz nélkül viszem őket...
2011. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 3 van, az egyik most tanul sétálni,őt az egyik oldalamon,hogy tudjam korrigálni.

A másik kettőnek összekötöm a pórázát. Ő nem végzik a dolgukat pórázon,csak anélkül.

2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

kiképző pórázt használunk csak, és fojtó nyakörvet. két kutya bal oldalon, szorosan egymást mellett.

dolgukat nem pórázon végzik, hisz megkötve csak a séta helyéig mennek, utána szabadon engedem őket.

2011. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!