Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek két kutyája van, az...

Akinek két kutyája van, az hogy sétáltatja őket? (hámmal, egyoldalon, milyen pórázzal stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bal oldalamon, nyakörvvel és két külön pórázzal.
2011. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Catz ***** válasza:
100%

Odafelé két kutya két kézben, mert a fiatalabbat korrigálni kell. Sétaplaccon a fiatal megkapja az 5 méterest, öreget elengedem. Hazafelé pedig vagy egy kézben, vagy az öreget karabinerrel a jutifalattartóhoz kapcsolom és mögöttünk kullog.

Hámot úsztatáshoz adok a fiatalra és azon van az 5 méteres, mert néha vannak elfutási ihletei, meg a kisgyerekesek se néznek ránk ferde szemmel :)

2011. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tacskóm hámmal jön a kopó meg nyakörvvel és egyik a jobb a másik pedig a bal oldalamon. kb 2 hét volt mire megtanultunk összhangban sétálni, de tudnak már ugyis h csak egy kezemben van a póráz, de azt annyira nem szeretem, mert a tacskó néha meugrik a galmbokra és elég nehéz korrigélni ha egy wgész kutyafalkát kell félrerántanom.:-)
2011. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem két golden retriever lánykám volt, egyikük sajnos nemrég átment a szivárványhídon. :(


Egyébként retriever pórázt használtunk, én varrtam (sokkal olcsóbb, mint netről venni), és kettejüket egy 'dupla' pórázzal vittem, azaz egy kötél végén volt a két 'hurok', én pedig a kötélrész közepét fogtam. Ők a bal oldalamon lábnál sétáltak (persze két felnőtt, láb melletti sétához szokott ebről van szó), balomon közvetlenül az ifjabb, az ő bal oldalán pedig az idősebb kutyusom.


Ebben a blogbejegyzésben a 4-5. képen látható... Csak persze a maci helyett a másik kutyus volt a póráz másik végén.

[link]

2011. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak elfelejtettem: persze a póráz csak sétánál volt rajtuk, kis-és nagydolog végzéséhez elengedtem őket (szelíd, békés, behívható ebzet Zara is, és szegény Sallyke is az volt :( ).
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
74%
Ha pórázon vannak mindig egy oldalon, hám semmiképp...
2011. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!