Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dolgozó kutyás nők, hogy van...

Dolgozó kutyás nők, hogy van időtök magatokra, a háztartásra?

Figyelt kérdés

Mert nekem egyszerűen nincsen, és mostanában már néha nem érzem magam nőnek. Meló előtt egy óra séta, meló után 2, hazaérek, megetetem őket, eszem és kész vége, ennyi volt a nap. Hétvégén kutyasuli, és full fáradt vagyok, vagy ha nem suli, akkor kirándulás, kutyás program, stb. Napok óta nem találtam egy üres fél órát arra, hogy egy kicsit pedikűrözzek, de mondjuk fodrásznál se mostanában voltam, edzeni se járok. A lakásban lévő állapotokat meg hagyjuk.


Ritkán van ilyen érzésem, de most kicsit besokalltam, és komolyan nem tudom, hogy nem egészségtelen fanatizmus-e ez már, hogy magamra, az otthonomra, a páromra is alig jut időm, mert mindet a kutyák kapják. Hol a határ a normális állattartás és a fanatizmus között?


2011. júl. 6. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért csinálom mert IMÁDOM csinálni. Van gyereked? ha nincs gondolom munkád van. Néha mind a kettő borzalmas teher tud lenni. Hiába imádja valaki a munkáját néha rémes stresszel jár és igaz ez a kutyára, gyerekre egyaránt. A tenyésztés távolról sem jó buli vagy móka és kacagás...inkább sok sok vér, átvirrasztott éjszakák idegeskedés de mindezért kárpótol az ha a dobogón állhatok a kutyámmal, vagy szuper gazdához került egy kölyök.

Na most megyek 1 óra múlva indulunk a Word Dog Show ra, szerencsére hála a férjem kísérleti kezelésének a két rosszul lévő kutya is jól van, igaz egy percet se aludtunk de most már minden rendben és már idegbeteg se vagyok mint tegnap este :D

2011. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos igaz hogy én nem vagyok még olyan tapasztalt tenyésztés terén, de kutyázásban eléggé és nekem is mindenem a kutyázás. Én is tenyészteni akarok, mégis hiszek benne hogy ezt képes leszek szenvedés nélkül megoldani. Bár lehet hogy naív vagyok, esetleg csak nyugodtabb természetű... Meg persze engem nem a kiállítás érdekel hanem a munka és a kedvenc fajtám sem olyan akit kozmetikushoz kell hordani folyton, de hiszek benne hogy megoldhatom felesleges idegeskedés nélkül. Persze ha beteg a kutya vagy valami akkor én is ideges vagyok. De ha nincs időm egy verseny előtt szépítkezni akkor elmegyek úgy és kész. Ha a kutya nem eszik akkor kihagyom és kész, akármennyire imádom (és fizettem nevezést) kibírom párszor.
2011. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!