Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tehette ezt? ( bőv. Lent )

Miért tehette ezt? ( bőv. Lent )

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm eladta nekem a 4 éves Westie kutyusát 12.000 forintért, törzskönyv nélkül. Mivel nagyon okos kutya, gondoltam megveszem, és segítek a barátnőmnek, mert azt mondta, hogy az új lakás, ahova költöztek, túl kicsi lenne a Westie- nek, mindig útban volt. Tegnap beszélgettem vele, kérdezte hogy mi van a kutyussal, aztán egyszer csak írta, hogy kapott egy Yorkit... Meglepődtem, azt hittem, hogy nincs hely a kutyának, és azért egy Yorki meg egy Westie között nincs olyan eget verően nagy különbség, mintha egy Westi- ről és egy Dán dogról lenne szó... Szerintetek miért csinálhatta ezt? Ismerősöm szerint a barátnőm megunhatta a kutyát, ezért akarták eladni... Nagyon okos kutya a Westie, szófogadó, nem balhés, semmilyen betegsége nem volt még soha az életben.
2011. júl. 8. 11:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egyszerűen megunta a westie-t, mert most a yorki a divat. Elég nagy hülyeség, de sajnos így van.
2011. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a barátnőd nem lehet több 14 évesnél!! A szölők gondolom meg nézik a kisLÁnyuk minden kivánságát, ha új kutya kell megkapja... Biztos hogy megunta a kutyus azért adta el! Ilyen embernek nem való kutya aki meg unja szegény állatot egy idő után!! SZÖRNYŰ!
2011. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Falun ***** válasza:
100%

gondolom kellett neki a pénz te adtál neki a kutyáért.. ő meg kapott egy új kutyát!

van új kutya, mert a régi már uncsi és még pénze is van.....

2011. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de úgy rúgnám s#ggbe a barátnődet, mint a huzat.

Erre nincs magyarázat, megunta. Semmi felelősségérzet nincs benne, neki a kutya csak egy kellék a kis rózsaszín életébe.

2011. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Az elején biztos nagyon aranyosnak tartotta a Westiet azomban már 4 éves nem olyan fiatal és már nem volt olyan aranyos mint kölyök ként ha a yorkie megnő ez lesz vele is.
2011. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen megunta ezen nincs mit szépíteni. Nekünk is Westienk van most múlt 6 éves és semmi pénzért nem adnám senkinek. Nem tudom, hogy lehet valakinek útban egy ekkora kutya, de akinek útban van az tuti, hogy nem normális.
2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embernek többet nem engednék állatot tartani. Szerencséje volt a westinek, hogy ott voltál te, és legalább szerető gazdit talált magának, de vajon mi lesz a yorkival, ha idősebb lesz?! Nagyon undorító az egész, főleg a szülők tehetnek róla, hogy nem képesek megmagyarázni a gyereknek, hogy az állattartás felelősséggel jár. Az ilyen embernek soha nem lesz jó semmi, és semmibe nézi az állatokat is, mintha eldobná a megunt ruháját. Úgy érzem, hogy te teljesen más ember vagy, ezért legalább próbálj meg beszélni vele, ha már mást nem tehetsz, hátha elgondolkozik egy kicsit a dolgokon. Neked pedig sok boldogságot kívánok a westihez!
2011. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Ne gondolkodj ilyeneken, örülj neki, hogy kaptál egy aranyos kutyát 12 ezerért:) Szeresd és neveld jól!

Jó kutyázást!

2011. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk nem annyira az állatok kategóriába való, inkább valami pszichológia vagy ilyesmi, hiszen a csajjal van a baj, nem a kutyával.
2011. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj egy idióta! Szegény kutyus, de nálad biztos jobb helyen lesz. Szeresd nagyon. A barátnődet meg jól nyakon kéne vágni. Ha te nem vagy az utcára dobja? Nekem is van kutyám, de eszembe nem jutna eldobni magamtól még akkor sem ha épp valamiért idegesít.
2011. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!