Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tehette ezt? ( bőv. Lent )

Miért tehette ezt? ( bőv. Lent )

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm eladta nekem a 4 éves Westie kutyusát 12.000 forintért, törzskönyv nélkül. Mivel nagyon okos kutya, gondoltam megveszem, és segítek a barátnőmnek, mert azt mondta, hogy az új lakás, ahova költöztek, túl kicsi lenne a Westie- nek, mindig útban volt. Tegnap beszélgettem vele, kérdezte hogy mi van a kutyussal, aztán egyszer csak írta, hogy kapott egy Yorkit... Meglepődtem, azt hittem, hogy nincs hely a kutyának, és azért egy Yorki meg egy Westie között nincs olyan eget verően nagy különbség, mintha egy Westi- ről és egy Dán dogról lenne szó... Szerintetek miért csinálhatta ezt? Ismerősöm szerint a barátnőm megunhatta a kutyát, ezért akarták eladni... Nagyon okos kutya a Westie, szófogadó, nem balhés, semmilyen betegsége nem volt még soha az életben.
2011. júl. 8. 11:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó(19:15): Akkor énis beállok a rotimmal,akkor biztos fél percig se tartana:D
2011. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem kell széttépni sem a lányt, sem a kutyát, legyenek boldogok, már így állok hozzá.. :)

Szerintetek el fog fogadni a Westie- m "hivatalos" gazdámnak? Vagy örökre a régi barátnőmet fogja annak tekinteni? :( Múltkor kimondtam a nevét (véletlenül), egyből felkapja a fejét, és csak nézett rám, olyan kis szomorúnak látszott.. :(

2011. júl. 12. 20:57
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, ne aggódj! Egy idő után alkalmazkodik az új helyzethez, a megbízható új gazdihoz, hozzád. Szegényke most nagyon össze van zavarodva. A volt gazdával és barátnővel ne találkozzon a kutyus, akkor hamarabb elfogad téged.
2011. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
csinálj vele közös programokat -kutyaiskola, kirándulás
2011. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradjak már ki én se a buliból megyek én is de én 2 kutyával mennék 1 Német juhászal meg egy Belga juhászal .
2011. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Szoktam vele játszani, van egy szép piros labdája meg egy rongyból készült csontja, azokkal nagyon szeret játszani.:) De direkt csak akkor adom neki oda, amikor ketten vagyunk, pl.: leviszem sétálni. Így tudja hogy ezeket csak velem játszhatja, és talán jobban megszokja, hogy velem van... Szoktam vinni magammal a parkba, meg a városba ha ott találkozok a barátaimmal, akkor ő is jön velünk sétálni.:) Ja és a kutyásoknak üzenem, hogy nem kell bántani a csajt meg a Yorkit.:D Már én is úgy vagyok vele, hogy legyenek boldogok, nem tudja ez a lány hogy milyen tündéri kutyát dobott el magától, hiába volt nála 4 évig. :) De azért köszönöm nektek.
2011. júl. 12. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!