Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tehette ezt? ( bőv. Lent )

Miért tehette ezt? ( bőv. Lent )

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm eladta nekem a 4 éves Westie kutyusát 12.000 forintért, törzskönyv nélkül. Mivel nagyon okos kutya, gondoltam megveszem, és segítek a barátnőmnek, mert azt mondta, hogy az új lakás, ahova költöztek, túl kicsi lenne a Westie- nek, mindig útban volt. Tegnap beszélgettem vele, kérdezte hogy mi van a kutyussal, aztán egyszer csak írta, hogy kapott egy Yorkit... Meglepődtem, azt hittem, hogy nincs hely a kutyának, és azért egy Yorki meg egy Westie között nincs olyan eget verően nagy különbség, mintha egy Westi- ről és egy Dán dogról lenne szó... Szerintetek miért csinálhatta ezt? Ismerősöm szerint a barátnőm megunhatta a kutyát, ezért akarták eladni... Nagyon okos kutya a Westie, szófogadó, nem balhés, semmilyen betegsége nem volt még soha az életben.
2011. júl. 8. 11:14
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%
nemtom.. mi ütött belé :O pedig a westie 1000x szebb, mint a yorki :)
2011. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%
sztem előre tudta hogy kap egy új kutyát!
2011. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, hogy megígérték neki, hogy kap egy új kutyát, ráadásul Yorkit... Aztán emiatt passzolta le a Westit... :(
2011. júl. 11. 21:18
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát úristen..hogy lehet megunni egy állatot? Nekem van egy 6 éves lány tacsim, és még minidg ugyanúgy szeretem:) Minden nap megyünk sétálni, imádja! És semmi pénzért nem válnék meg tőle..
2011. júl. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe örülnék neki mert legalább lett egy okos és szép szófogadó kutyusod :)

Milyen ember az aki képes lecserélni egy kiskutyás másikra... pffff..

2011. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
62%
A yorki egy divat kutya. Azért kellett neki. másra nem jó. Agyon lettek tenyésztve, beteges egy kutya lett belőlük... Minden beteges darabból pénzt csinálnak a pénzéhes dög emberek, akik yorkit tenyésztenek.... -.-'
2011. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
62%
Nekem angol bulldogom van. Már egy éves. Mond meg a címét, beküldöm a lakásába a bulldogot, de ott kő kövön nem marad. Annyit kell mondani neki hogy "csibész", és megtámad. MUHAHAHA
2011. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit fűznék hozzá, hogy most a kutyus jobb helyen van nálad, mint eddig volt a barátnődnél...és az ő szempontjából ez a fontos...neked hű társad lesz még sokáig (és ahogy elnézem Te is neki)...tehát légy boldog vele...


(én személy szerint nem tudnék többé valakit a barátnőmnek nevezni, aki ilyet tesz...)

2011. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy pofátlan ribanc az a csaj! Nem szégyeli magát így bánni egy kutyával? Neki csak a pénz kellett mert a Westit megunta, és ráadásul hazudott! Sajnálom szegény Yorkit...sztem ő sem fog más sorsra jutni!
2011. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
12:48 viszek 1 német juhászt is ketten hamarabb végeznek ;)
2011. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!