Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát nem lehet bevinni...

Kutyát nem lehet bevinni szabadstrandra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 22:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk Agárdon a Velencei-tónál. A csónakkikötő melletti szabadstrandon van egy pici de kellemes rész, ott be tudtok menni. Mondjuk én reggel 7 körül jártam ki a kutyával, amikor más még nem volt ott, csak 2 horgász bácsi meg egy idősebb pasi, őket nem zavartuk.
2011. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 bp1985 ***** válasza:
0%
Van ahol be lehet, van ahol nem. Én attól kaptam idegbajt, amikor a kutyát behozták Lellén az étterembe. Közöltem a pincérrel, hogy távozunk a csapattal, mert nem hallgatjuk az ugatást. A kutyások ketten voltak, mi 6-an. El is zavarták a kutyásokat.
2011. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen nem, pl a Tisza tónál Tiszafüreden sem.

Engem mjuk egyfelől nem zavarnának, sőt, de másfelől meg, ha szabadna akkor mindenki lehozhatná a neveletlen esetleg szocializálatlan ebét, abból meg semmi jó nem sülne ki.

Viszont szombaton voltunk Velencén, és bent volt egy kis csivava keverék a gazdijával, hát az égegyadta világon nem zavart senkit. Szerintem az is baj, h sokan félnek a nagy kutyáktól de olyat meg nem lehet h a nagyokat kitiltják a kicsiket meg nem, szóval inkább mindet kitiltják. Pedig szeretem a cuki kutyákat ahogy úsznak :D

2011. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A magyar emberekkel úgy ahogy van probléma van. Fejben. És nem csak a kutyatartás, -beengedés terén, hanem minden téren... de ahogy azt Gandhi nagyon jól megfogalmazta:

"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik."


A magyar nép szánalmasan elmaradott, a nemzet érzelmi intelligenciája nulla.


01.24: lefogadom, h ha német turisták nem zavarta volna el ôket a pincér és abban is egészen biztos vagyok h ezt a hangnemet külföldön nem merted volna megengedni magadnak mivel ott az éttermekbe bemehetnek a kutyák. Nekünk is vannak törzshelyeink Bp-en ahová be lehet vinni kutyát, és érdekes, soha semmilyen probléma nem volt velük. Attól h kutya nem ugat állandóan. Idióta. Engem pl zavar a gyereksírás...vagy inkább ordítás, hiszti, mégsem kérek meg senkit h tüntesse el onnan azt a kisgyereket.


Valamint azok szerint a gyengeelméjû idióták szerint akik úgy gondolják, h egy (gazdival együtt lakó, tiszta, oltott, parazitamentesített) kutya mindenféle mocskot visz be a (szép tiszta) Balatonba, Velencei-tóba, attól megkérdezem, h azzal miért nincs problémája, h a szomszédja belepisil, esetleg kicsit nagyobbat belepiszkít, a hattyúk "kicsit" koszosabbak stb stb.... ám ezek mind-mind elhanyagolható dolgok, mivel a KONCENTRÁCIÓ igen-igen alacsony. Ahhoz h ezek közül bármi káros legyen az emberre HEKTÓLITER számra kéne a vízbe önteni....

Akik ilyen módon elzárkóznak attól, h egy kutya a szabadstrandon (amiért ugye nem kell fizetni - tehát nem lehetnek elvárások) bemehessen a vízbe, azok az emberek érzelmileg betegek, intoleránsak másokkal szemben és valószínû az élet más területén is hasonló viselkedést mutatnak a nekik nem tetszôkkel szemben.

De érdekes, h a büdös bagósokat még nem tittották ki a szabadstrandokról..... 2 éve az unokaöcsém egy ilyen tahó miatt lépett csikkbe.... De ugye a kutya a legnagyobb probléma??

2011. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Baromságnak tartom azt, hogy nem engednek kutyát a tóban, vagy más vízben fürödni. Elvégre több ezer hal, béka fosik bele, illetve tele van döglött és oszlott haltetemekkel, valamint több millió bogár is úszik a tetején. Na és a tahó emberekről aki belehugyozik, beleszarik ne is beszéljünk.
2011. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

A nyugati, fejlett országokban sehol nem jelent problémát az, hogy az emberek egy helyen fürdenek a kutyákkal, vagy beviszik magukkal az étterembe.

Magyarországon biztos erre is milliókat költenek, hogy a kutyák mindenhonnan ki legyenek tiltva, hiszen jelenleg ez kicsiny hazánk legnagyobb problémája.


Én ezen már nem is agyalok, ha úgy akarok menni nyaralni, hogy a kutyámat is viszem, akkor külföld...

Ott kevésbé korlátozottak az emberek. Magyarországon még mindig azt hallani, hogy fúj bolhás, fúj belesz*rik a vízbe...erre nem tudok mit mondani, elég primitív nép a magyar.

2011. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 bp1985 ***** válasza:
0%
Az étterem az embereknek van, nem állatoknak. Vannak idegbajos kutyák. Ennyi. Idióta max te vagy, de nem én. Enni mentünk be, nem a kutyaugatást hallgatni. Ja, és képzeld, nem magyarok voltak... Viszont én sem megyek be a kutyapanzióba, mert az nem embereknek van, hanem állatoknak. Ilyen egyszerű. Nekem is van kutyám, de szembe nem jutna étterembe magammal vinni...
2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én egy szóval nem mondtam rád, hogy idióta vagy, leírtam a véleményem arról, hogy más országokban ez a kérdés meg van oldva.

De szerintem sokat elárul Rólad a stílusod, és ahogy reagáltál a hozzászólásomra.

2011. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Mopszom van,jólnevelt,ügyes,okos,be van oltva,tiszta,tudja hova kell kakilni,pisilni.A vízbe nem is nagyon akartam volna bevinni,csak a strandra.
2011. júl. 11. 12:03
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben köszönjük h Magyarország hírnevének öregbbítéséhez te is hozzájárultál... köszünjük az országimázs központ nevében.

Ha én szeretnék bemenni - az amúgy jól nevelt, engedelmes vizsgás, egy hangot ki nem adó - kutyáimmal egy étterembe, akkor miért is ne tehetném meg?? Ott fekszenek ilyenkor a lábam alatt és senkit nem zavarnak. Miért is?? Jah igen...mert van néhány idióta aki nem viseli el még a látványukat sem (akinek nem inge....). Ellenben ha az üvöltô gyerekemmel akarok bemenni akkor nem tudnak semmit csinálni. Vagy akkor is megkérted volna a poncért h zavarjon már el minket mert mi ketten vagyunk, ti meg 6an??


TOLERANCIA és EMPÁTIA. Nem csak az "én" létezik, hanem mások is.


Véleményem szerint ha a kutyám nem zavar másokat, akkor a puszta jelenléte miatt nem kéne diszkriminálni....és magyarországon (direkt csupa kisbetûvel) ez van. :o(

2011. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!