Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akarjuk elaltatni a...

Most akarjuk elaltatni a kutyánkat, h már ne szenvedjen. Abba az inekcióba mi van?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, h csak víz ami eljut a szívig és pár másodperc, és meghal
2011. júl. 12. 03:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.bocs a sok "sors" szó használatért.
2011. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ledöbbentem, hogy ilyen sok orvos alkalmazza a méreg injekciót altatás előtt. Ez iszonyat. Nálunk falun, ebben az elmaradott megyében már több altatást végig néztem, saját kutyán is, de ilyen brutális dolgot még nem láttam. Jesszus, még altatásban is nyüszítenek egy utolsót, nem hogy éberen. Nem tudtam, hogy létezik ilyen, de én biztos nem engedném altatás nélkül.
2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnos muszáj elaltatnunk, mert már süket alig lát, és nem akarjuk tovább kínozni őt:( meg itt pesten 15000 egy oltás és most ha úgy nézzük nem akarjuk bealtatni mert egy két hónapnál nem élne tovább és az sok pénz...
2011. júl. 14. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!