Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a szomszéd...

Mit tegyek, hogy a szomszéd ne etesse a kutyáimat?

Figyelt kérdés
Van két német juhászunk, akik szerintem jó koszton vannak. (Minden nap húst kapnak.) A szomszéd meg titokban átdobálja a kerítésen a maradékát. Az szuka már kórosan kövér lett. Hiába szólunk neki, csak azért is csinálja, mert be akar jönni a portára, ha nem vagyunk itthon. (Egyszer rajtakaptam, hogy a kaput nyitogatta.) Már sok mindent kipróbáltunk és egy kutyakiképző is azt mondta, hogy beszélni kell a szomszéddal, de vele nem lehet. Tanácsokat szeretnék kérni!
2011. júl. 13. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
írj neki egy levelet ha továbbra is eteti a kutyákat akkor a kutyakakit hozzá fogod átdobni...ha nem reagál én megtenném..hátha észhez tér.. ilyen hülye embert vegyen disznót és annak adja a kaját..
2011. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

huu..nem is tudom hogy birod..en nem birnam ha valaki a kutyaimmal foglalkozna..az en kutyaimnak en adok enni!!>:(

en mar reg betanitottam volna oket hogy ne fogadjak el csak tolem..es az is tuti hogy a kutyaszart mind atdobnam a szomszedhoz..

az egyik kutyam mindenkitol elfogadja az etelt,de ugyanugy harapja az idegeneket:)))

2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 kettőspontdédé ***** válasza:
öntsd át a kutyasz.rt és mondd hogy biztos véletlenül dobta át és hogy sajnos eredeti állapotában nem tudtad visszaszolgáltatni.
2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na ezt a kutyakaki átdobálást ki fogom próbálni, de komolyan.

Sajnos a környéken nem igazán van olyan kiképző, aki boldogan házhoz jön. A legutóbbi 4000Ft+km elszámolást kért. (Ehhez hozzátette, hogy ő még olcsó is.) A másikhoz meg vinni kellene, de nem tudom mind a kettőt egyszerre vinni. Még külön külön sem. Mikor ide költöztünk, már akkor meg volt az idősebb kutya, aki senki mástól nem fogadott el ételt, csak tőlünk. A szomszéd meg ezt valahogy megtörte. Nem tudom kihez forduljak.

2011. júl. 13. 22:26
 15/18 anonim ***** válasza:
,,biztos véletlenül dobta át és hogy sajnos eredeti állapotában nem tudtad visszaszolgáltatni." Ez nagyon tetszik!!!!!!!!!!
2011. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyik kutya sem 100% szóval nem tudod neki megtanítani hogy minden esetben, amikor nem is vagy ott, sose fogadjon el semmit. Ha a szomnszéd nem tudja felfogni a dolgot akkor én bizony felügyelet nélkül nem engedném a kertbe a kutyákat.
2011. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem a kertbe vannak a kutyák, hanem az udvaron. A kert le van kerítve. A ház és a garázs közötti részen dobálja át.
2011. júl. 14. 15:16
 18/18 kettőspontdédé ***** válasza:

szólj, ha kipróbáltad:D kiváncsi vagyok mit szól hozzá...


örülök hogy tetszik am. :)

2011. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!