Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlanátok?

Milyen kutyust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)


4en vagyunk a családba, kisgyermek nincs:)


Szeretnénk egy nagyobb termetű kutyát a Palotapincsink mellé, mert szegény unatkozik napközben. :(


Amint hazaérek játszok vele nagyon sokat, de ez nem hiszem elég neki.:(


Én Huskyra gondoltam, mi a véleményetek róla ? Családcentrikus kutya ?:)


Illetve azért nem ártana, ha jó házőrző is lenne.


köszi !!:)


2011. júl. 16. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A husky soha de soha nem lesz házőrző, talán jelez de még azt sem biztos!!!

+ bomba biztos kerítés kell mert könnyen átugrik/ átmászik!

+rengeteget kell vinni sétálni, lefárasztani

Olvass utánuk. Nekem is nagyon tetszik a külsejük de a belsőjük engem taszít. Neke lényeg egy kutyában hogy könnyen tanuljon ne legyen makacs engedelme legyen védjen meg én legyek neki a legfontosabb ebből semmi sincs a huskyban meg :S

2011. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de a huskyk idióták. Eddig akárhánnyal találkoztam, kezelhetetlenek voltak (pedig foglalkoztak velük), folyton szökdöstek és egyáltalán nem emberközpontúak.

Kb. ez lenne az utolsó fajta, amit családi kutyának ajánlanék.

Miért nem mész el egy menhelyre, ha nincs konkrét elképzelésed?

Vannak fajtatiszta kutyák is és a gondozók ismerik őket. Tudnak ajánlani nagyon barátságos egyedeket.

2011. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!