Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért más az altatás így?

Miért más az altatás így?

Figyelt kérdés

Tegnap volt itt egy kérdés,hogy mi lesz a vemhesen ivartalanítás után a picikkel. Senki nem tud válaszolni arra,hogy mi a különbség a kettő között. Mármint hogy miért támogatjátok a vemhesen ivartalanítást,és a kicsik megölését,ha mondjuk a gyepin altatást elítélitek?

Miért más a kettő? Ugyanúgy egy életnek vettek véget,nem?


2011. júl. 19. 10:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Vemhes,befoghatatlan,ember elől menekülő snacikeverék szuka él az utcánkban,mindenki bántja,zavarja,rúgja.Ha leellik,milyen sors vár a kicsikre?
2011. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan dolog, mint az abortusz. Van aki elfogadja és van aki ellenzi. Ebben nm fog egyetérteni mindenki és még az állatvédőket is két táborra bontja. Az egyik tábor a már meglévő kutyusok érdekeit nézi, a másik viszolyog attól, hogy egy majdnem kész életet elvegyen, sőt mit egyet.

Bevallom, én is az utóbbi csoportba tartozom. Bár nekem két öreg, ivaros szukám van, fiatalabb koromban, mikor ők is kicsik voltak, nem gondoltam bele, hogy ivartalanítva jobb lenne, most meg már öregek ahhoz, hogy altatásnak, műtétnek ki merjem tenni őket. Kerítésünk stabil, soha semmi se ki se be rajta az engedélyem nélkül. Ezért sem értem azokat, akik a kerítésre fogják a vemhes kutyájukat, de ez más téma.

Nos, ha az történne, hogy az én felelőtlenségem miatt megpocakosodna egy kutyám, akkor venném a fáradtságot, a lehető legjobb dolgokat megadnám az anyakutyának és kicsiknek és jó helyet keresnék nekik, ha kell, magam nevelgetném őket életük végéig.

De egy pocakban fejlődő kiskutyát nem tudnék elaltatni, az én szememben ők már kiskutyák és nem csak lesznek azok.

Lehet, hogy máshogy gondolkodnék, ha jómagamnak nem volna lassan két gyereke, de így gondolom, vállalom, oldalakat írni ellenpéldáknak nem kell, mert nem változtatom meg az állásomat.

2011. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!