Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Faluban is felszeditek a...

Faluban is felszeditek a kutyapiszkot a kutyátok után?

Figyelt kérdés

ha városba viszem a kutyákat, mindig van nálam zacskó - de van a közelben kuka is...

falun viszont a kóbor kutyák is össze-vissza sz.rnak, én felszedném a piszkot, de nincs sehol szemetes, egész úton meg azért nem szívesen cipelem a zacskót mert büdös...

ez baj?

(az önkormányzat és a közösség tuti nem adna pénzt a közterületi kukákra, de azt elvárják, hogy nem legyen sehol kutyapiszok.)

senkit nem látok, hogy felszedné falun kutyaséta közben a kutyakakit.

másfelől szégyellem otthagyni.


ti mit szoktatok csinálni?...


2011. júl. 20. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem kikasztanám a sz@rt a kaputokra, hanem kikenném vele a járdátokat, az fix.
2011. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

mert hogy?

mint mondtam, nem az én kutyáim sz.rnak oda, ki van zárva, hogy bármikor is ezt látta az illető.

egyszerűen nem tudja felfogni, hogy ha falura költözik, a szomszédban bizony kutya is akadhat.


egyébként meg válogasd meg a szavaidat kisszívem, én sem mondtam neked semmi bántót.

2011. júl. 20. 15:34
 13/19 A kérdező kommentje:
nem mellesleg pedig ez a sok negatív rosszindulat egyszer mind visszaér hozzád. remélem, jó sokszor szólogatsz be ok nélkül másoknak.
2011. júl. 20. 15:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindekinek, ha kedvem van. Alig várom h visszaszálljon, mert egyre sikeresebb vagyok mind munka mind magánélet terén.
2011. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ja meg ahogy elnézem bölcs, belátó, tiszteletre méltó is vagy az emberi értékek terén... na meg kedves... csak így tovább...:P
2011. júl. 20. 17:08
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Teljesen igazad van!!! Igenis kellene kuka mindenhová. Nálunk egy db kuka sincs. És azt látom, hogy az önkormányzat ott csináltat valamit, ahol/amelyik utcában a milliomosok vannak. Mindenki tudja,hogy polgármester oda is jár egyébként vendégségbe ahol a "milliomos Janiék meg a milliomos Laciék élnek" . Na most az a furcsa, hogy a három utcából kettőben betonos út van, nálunk a "szegényebb" utcában föld és murva és háromszor kellett telefonálni, amíg a házunk oldalától húzódó gyalogos úton a már derékig érő gazt lekaszálták. Az utat előtte teljesen összeba@ták a főút miatt, (ezt hosszú lenne elmagyarázni) főleg, ha esős idő van, járhatatlan, körömcipőben kisétálni nem lehet, sem a mi felünkön, sem amikor megyünk át az úton a vasúthoz. Bonyolult nem is ragozom a lényeg, hogy MI le vagyunk @arva!!! (Mármint a kis emberek) Igen is, hogy kellenének kukák stb. És nem az kéne, hogy a polgármester lenyitható tetejű cabrióval járjon. Ezek szerint mindenhol ez van, csak a nevek mások.

Nagyon sajnálom, hogy mit kell kiállnotok ilyen r.ohadék, görény emberek miatt, valamit tenni kéne ellene. Én nem tudnék így élni a félelemtől, esetleg elköltözni, bár az meg nagyon nehéz manapság, mert mindenki csak elad.

(A legelső válaszoló voltam)

2011. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
MINDIG, MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT ÖSSZE KELLENE SZEDNED A KUTYAKAKID a kutyád után! Legalább Te mutass példát a többieknek. "H ők nem szedik össze, akkor én sem" - na ez egy nagyon hülye hozzáállás...(bár kicsiny hazánkban tipikus).
2011. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

kedves első, teljesen egyet értek...

azt nem értem, ha már odáig eljut a szomszéd, hogy összeszedi a kutyapiszkot, (amit megint hangsúlyozok, kóborkutyák csinálnak, nem az enyéim), miért nem a kukába dobja, miért akasztja a mi kerítésünkre?????


(amúgy annyira szánalmas, hogy a mi házunk elég szegényesnek tűnik, mert egyszerűen inkább a taníttatásunkra nameg az adósságokra költenek a szüleim, nem egy kerti medencére...:P de amióta azok a szomszédok megtudták, hogy az apám milyen beosztásban dolgozik, már nem annyira fontos akasztgatni azt a kutyasz.rt...


és nem tudom, hányszor írjam még, hogy én csak a falu szélén, LAKATLAN területen nem szedem fel a kutyapiszkot, épp ezért akarok kukát, mert rohadt kellemetlen 1 órán keresztül lóbálni a zacskót.

2011. júl. 20. 17:38
 19/19 anonim válasza:
nekem 2 kutyám van, faluban lakunk, hatalmas kertünk van. nem járnak ki az utcára a kutyusaim csak a kertbe, a nap nagy részét az udvarban töltik,rendszeresen takarítok utánuk. senki nem "kötelez" mégsem esik nehezemre
2013. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!