Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya menni idő alatt...

Egy kan kutya menni idő alatt képes megtermékenyíteni egy nőstényt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy r.ohadt keverék d.ög a környékünkön aki egész nap ki be járkálhat a gazdái felügyelete nélkül.Ez még talán oké lenne,viszont nem ivartalanították a felelőtlen eszetlen id.ióták(elnézést,bar.omira felidegesített az eset). A lényeg,hogy az én fajtiszta gyönyörű kutyámmal ,,ki akart kezdeni".Úgy futottam mint még soha,10-15 mp-nél nem tarthatott tovább.Ennyi idő alatt meg tudta termékenyíteni a kutyámat?Talán bután hangozhat a kérdés,de nem tudom,hogy megy ez a kutyáknál. Tegnap előtt kezdődött,ez a kis rühes bejött az udvarunkba.Igen,a kis ro.hadék lehúzta a kilincset. -.- 3 kutyám van,úgy hogy nem vagyok biztos benne,hogy akkor is felcsinálta volna a Goldenemet.Meg azt hiszem 5 percnél nem lehetett tovább bent.Szerintetek ha visszajár és még mindig próbálja kinyitni a kaput,akkor nem termékenyítette meg és nagyon megszeretné? A másik amitől még rohadtul felmegy bennem a pumpa,hogy emiatt a korcs miatt már a kaput se lehet nyitva hagyni 5 percre se. Áhhh. :\\

13/L


2011. júl. 26. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
78%
Nem a csávót akarom védeni de a csaj minek hagyja nyitva a kaput?, másik meg hogy kerekperec megmondja azt hogy szaporítani akarja azt a szegény állatot de baszik rá annyira vigyázni hogy ne rakja seggbe egy kan.
2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

Figyelhetnétek jobban.

1 Annyit mondtam,JELENLEG nem tehetjük meg.

2 13 éves vagyok,nekem nem kell tudni arról,hogyan működik egy kutya szaporítása,azthiszem elég,ha a szüleim mondják.

4 nehogy már az én hibám legyen. -.-

5 13 évesen szaporító?Viccesek vagytok.

2011. júl. 26. 19:57
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érettem nem tárva nyitva hagyta a kaput hanem nem zárta kulcsra. Az azért nagy különbség! Veszem ezt onnan, hogy állítása szerint a kutya lenyomta a kilincset.
2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
56%
:D lol:D A nőstény miatt "őrűl" meg a kan, mit csodálkozol? Hamarosan a környék összes "döge" ott lesz a kapualjatokban:D
2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%

Most írtad hogy szaporítani akarjátok te fúú...

Egyébként meg 13 évesen miaz hogy nem tudod hogyan működik a szaporodás, nimand vagy te kiscsaj?

2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

*szüleim tudják

Képzeld el,nem hagytam tárva nyitva,csak nem zártam kulcsra.

2011. júl. 26. 19:59
 17/63 anonim ***** válasza:
Egy pár év múlva simán kutyákat akartok szaporítani, ennyi az egész.. MIért nem lehet ivartalaníttatni a szukát???
2011. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Hát bocs hogy nem tudom mennyi idő alatt élvez el egy kutya...Sajnálom ne haragudj hogy elkövettem ezt a végzetes hibát. -.-"

Na jó,én nem veszekszem tovább,csak adjatok választ a kérdéseimre és kész,a többi meg nem érdekel.

2011. júl. 26. 20:01
 19/63 anonim ***** válasza:
Családi vállalkozásban. Sok tenyésztő meg........
2011. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
81%
kicsilány, a szüleid ugyanolyan felelőtlen söpredékek, mint az összes többi szaporító, és te is ennek a részese vagy, hiszen nem meséled el nekik, hogy rossz az, amire készülnek...ha most nincs 15 ezretek egy ivartalanításra, akkor miből lesz a kötelező chipeltetésre, oltásokra, féreghajtásra, állatorvosi vizsgálatokra? gondolom, a szüleid a kutyáitok kölkeiből akarnak pénzt szerezni.....amilyen hangon meg beszélsz másokról ill egy semmiről nem tehető állatról, az felfordítja a gyomrom, mélységesen szégyelleném magam a helyedben és a szüleid helyében is, mert nem neveltek meg és ráadásul ilyen rossz példát mutatnak
2011. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!