Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya menni idő alatt...

Egy kan kutya menni idő alatt képes megtermékenyíteni egy nőstényt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy r.ohadt keverék d.ög a környékünkön aki egész nap ki be járkálhat a gazdái felügyelete nélkül.Ez még talán oké lenne,viszont nem ivartalanították a felelőtlen eszetlen id.ióták(elnézést,bar.omira felidegesített az eset). A lényeg,hogy az én fajtiszta gyönyörű kutyámmal ,,ki akart kezdeni".Úgy futottam mint még soha,10-15 mp-nél nem tarthatott tovább.Ennyi idő alatt meg tudta termékenyíteni a kutyámat?Talán bután hangozhat a kérdés,de nem tudom,hogy megy ez a kutyáknál. Tegnap előtt kezdődött,ez a kis rühes bejött az udvarunkba.Igen,a kis ro.hadék lehúzta a kilincset. -.- 3 kutyám van,úgy hogy nem vagyok biztos benne,hogy akkor is felcsinálta volna a Goldenemet.Meg azt hiszem 5 percnél nem lehetett tovább bent.Szerintetek ha visszajár és még mindig próbálja kinyitni a kaput,akkor nem termékenyítette meg és nagyon megszeretné? A másik amitől még rohadtul felmegy bennem a pumpa,hogy emiatt a korcs miatt már a kaput se lehet nyitva hagyni 5 percre se. Áhhh. :\\

13/L


2011. júl. 26. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: igenis megtermékenyíthette, de ahogy ismerem a szaporítókat, teljesen mindegy, úgyis vízbe fojtjátok a kölyköket :(
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
85%

Vettetek egy fajtatiszta kutyát,azért,hogy pénzt csikarjatok belőle,és van pofád mást szidni? Neki pontúgy lehet,hogy jelenleg nem telik rá.És képzeld,nem az a kutya a hibás, hanem a te dögöd csábítja oda. Ti pont olyan felelőtlenek vagytok,mint ő.

EGyébként meg 0 különbség van a ti gyönyörű goldenetek,és az útszéli korcs között.Ugyanis törzskönyv nélkül ő is csak egy útszéli korcs.

És ha a ti felelőtlenségetekből kiskutyák születnek,mi lesz? Megölitek őket?

Nekem is van gyönyörű,fajtatiszta ( és nem csak annak mondott ) kutyusom,és lám,ivartalanítva van,mert nem akarom kihasználni,és feleslegesen kínozni azért,hogy 20ezres kölyköket gyártson nekem.

Annyira el vagy szállva a gyönyörű,fajtatiszta kutyádtól,aztán lehet,hogy a kis korcs még bőven ott fog rodeózni, mikor a tied rég megdöglött valami öröklött betegségbe.

Nincs jogod szidni a keverék gazdiját. Sőt, ő legalább nem akar szándékosan szaporítani.

2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
44%
Remélem legalább valami teljesen eltérő jellemű kutya rakta meg a tiedet, és valami mutáns származékok születnek.
2011. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

Na,lement a pumpa. Elnézést,most már lenyugodtam,de nagyon kész voltam most idegileg.


Ne akard bemesélni nekem,hogy te nem voltál még egyszer sem mélyponton pénzügyileg.Igen is be vannak oltva a kutyák minden ellen,csak most picit nehezebben mennek a dolgaink mint szoktak. Nem vagyunk szaporítók,és a kölyköket sem adnánk 10 ezer ft fölött.Igaz,nem törzskönyves a kutyám,de igazi gyönyörű zsemleszínű Golden Retriever.

És nem,nem verném meg a kutyát,csak mondom,teljesen elszállt az agyam,mert tudom,hogy ez most nagyon nem hiányozna a szüleimnek. Épp elég nekik,hogy van 4 gyerekük.


Most lehet leszidni,de ez van,ideges voltam,kész ennyi sajnálom. :\

2011. júl. 26. 20:11
 25/63 A kérdező kommentje:
Pénz csinálás?Ugyan már,akkor már réges rég lenne mind a 3nak kölyke,de csak a Goldennek akarunk. Mondom,10 ezer-ért többért nem adjuk,nem is adhatnánk törzskönyv nélkül...
2011. júl. 26. 20:14
 26/63 anonim ***** válasza:

A ti felelősségetek vigyázni a tüzelő szukátokra, nem mást kell szidni, ilyenkor bizony nem lehet egy percre se felügyelet nélkül hagyni a kutyát.

Ha nem ragadtak össze, akkor kevés a valószínűsége, hogy ebből lesz kölyök. de zárjátok be a szukát, mert előbb-utóbb vagy ez vagy másik kutya be fog jutni a kertbe.

Egyébként felháborító, ahogy más emberekről és állatokról beszélsz, kicsit visszafoghatnád magad. Ti is ugyanannyira "felelőtlen idióták" vagytok, amiért nincs ivartalanítva a szuka, ugyanis ha nincs törzskönyve ő is ugyanolyan keverék mint a másik.

2011. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

A vicces itt az,hogy nem is tüzel a szukánk.Szeptemberben fog tüzelni.

Így utólag,nem szaporítás miatt vettük,sőt,a szüleimnek eszébe sem jutott még egy kutya,nekem volt minden álmom egy Golden Retriever.

2011. júl. 26. 20:20
 28/63 anonim ***** válasza:

Ha nem tüzel, akkor mégis hogy gondoltad, hogy megtermékenyítette?

Istenem...

2011. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Akkor ez mi konkrétan, ha nem szaporítás? Ha nincs tk-e a szukádnak szimplán (számodra) gyönyörű.

Egy kutya általában a gazdájának szép, legyen az keverék, vagy akármilyen...

2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
Soha nem izgatott hogy hogyan szaporodnak a kutyák...Az embernek sem kell véreznie ahhoz,hogy megtermékenyüljön,gondoltam akkor a kutyáknál is így van...Áhh mit tudom már én. -.-
2011. júl. 26. 20:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!