Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya menni idő alatt...

Egy kan kutya menni idő alatt képes megtermékenyíteni egy nőstényt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy r.ohadt keverék d.ög a környékünkön aki egész nap ki be járkálhat a gazdái felügyelete nélkül.Ez még talán oké lenne,viszont nem ivartalanították a felelőtlen eszetlen id.ióták(elnézést,bar.omira felidegesített az eset). A lényeg,hogy az én fajtiszta gyönyörű kutyámmal ,,ki akart kezdeni".Úgy futottam mint még soha,10-15 mp-nél nem tarthatott tovább.Ennyi idő alatt meg tudta termékenyíteni a kutyámat?Talán bután hangozhat a kérdés,de nem tudom,hogy megy ez a kutyáknál. Tegnap előtt kezdődött,ez a kis rühes bejött az udvarunkba.Igen,a kis ro.hadék lehúzta a kilincset. -.- 3 kutyám van,úgy hogy nem vagyok biztos benne,hogy akkor is felcsinálta volna a Goldenemet.Meg azt hiszem 5 percnél nem lehetett tovább bent.Szerintetek ha visszajár és még mindig próbálja kinyitni a kaput,akkor nem termékenyítette meg és nagyon megszeretné? A másik amitől még rohadtul felmegy bennem a pumpa,hogy emiatt a korcs miatt már a kaput se lehet nyitva hagyni 5 percre se. Áhhh. :\\

13/L


2011. júl. 26. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
A kutyád VÉRVONALA a törzskönyve lenne, ha lenne... de nincs. Ezért nem maradsz más, mint szaporító, aki mindenféle oltás és chip nélkül zugban árulja a kutyakölyköket potom 10E forintért.
2011. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Csak egy dologra válaszolj, amit már kérdeztem:

El fogjátok vinni a szűrésekre???

És ha nem,és betegek lesznek a kicsik,mit tesztek????

2011. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:

Mért ne lenne gazdájuk?Régebben volt egy pincsink amikor kicsi voltam,őt is pároztattuk,egészséges csodálatos kölykei lettek,mindet gond nélkül eladtuk.

Ha pedig pénzért nem vinné őket senki(ami nem valószínű),akkor ingyen adnánk őket(természetesen nem akárkinek). És még egyszer utoljára mondom,nem én akarom pároztatni,és nincs is beleszólásom.

2011. júl. 26. 21:18
 54/63 A kérdező kommentje:
Természetesen elvinnénk,nem akarunk beteg kölyköket.
2011. júl. 26. 21:20
 55/63 anonim ***** válasza:
nem érted meg hogy ha 5 kölyök szülteik akkor öt kutyával több lesz az országban és akkor öt kutyával kevesebbet fogadnak örökbe vagyis 5 kutyával többet ölnek meg!!!
2011. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
És ha elviszitek szűrésekre,azt mibőlfogjátok fedezni? A kiskutyák árából nem,mert annyit nem kaptok.
2011. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem hiába mondjátok,a szüleimet kellene meggyőzni ezekről a dolgokról...Mint már mondtam,nincs beleszólásom,ha apu eldönt valamit meg is csinálja.Gyerek kora óta mindig voltak kutyái,dogja is,majd ő tudja a dolgát állatorvosi ügyekkel meg mindennel kapcsolatban.Attól még,hogy nem törzskönyves a kutya,és lesznek kölykei,nem kell széjjel szidni.Meg szerintem sok ember örülni fog neki,hogy 10E alatt tud magának venni ilyen fajta kutyát,legalább is ha spórolósabb kedélyű emberekről van szó,ami nem is ritka,főleg,hogy válság van.
2011. júl. 26. 21:27
 58/63 anonim ***** válasza:
istenem neked má aludni kéne ennyi idősen nem a szádat járatni kár volt elolvasni a kérdést
2011. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Utoljára mondom,apu már csinált ilyet,ő tud mindent ezekkel a dolgokkal kapcsolatban.
2011. júl. 26. 21:29
 60/63 anonim ***** válasza:

Ha válság van majd a menhelyről fogad örökbe kutyát. Tele van az ország menhelyekkel, amik zsúfolva vannak.

Egyébként Goldent is találni menhelyen...

[link]

2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!