Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya menni idő alatt...

Egy kan kutya menni idő alatt képes megtermékenyíteni egy nőstényt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy r.ohadt keverék d.ög a környékünkön aki egész nap ki be járkálhat a gazdái felügyelete nélkül.Ez még talán oké lenne,viszont nem ivartalanították a felelőtlen eszetlen id.ióták(elnézést,bar.omira felidegesített az eset). A lényeg,hogy az én fajtiszta gyönyörű kutyámmal ,,ki akart kezdeni".Úgy futottam mint még soha,10-15 mp-nél nem tarthatott tovább.Ennyi idő alatt meg tudta termékenyíteni a kutyámat?Talán bután hangozhat a kérdés,de nem tudom,hogy megy ez a kutyáknál. Tegnap előtt kezdődött,ez a kis rühes bejött az udvarunkba.Igen,a kis ro.hadék lehúzta a kilincset. -.- 3 kutyám van,úgy hogy nem vagyok biztos benne,hogy akkor is felcsinálta volna a Goldenemet.Meg azt hiszem 5 percnél nem lehetett tovább bent.Szerintetek ha visszajár és még mindig próbálja kinyitni a kaput,akkor nem termékenyítette meg és nagyon megszeretné? A másik amitől még rohadtul felmegy bennem a pumpa,hogy emiatt a korcs miatt már a kaput se lehet nyitva hagyni 5 percre se. Áhhh. :\\

13/L


2011. júl. 26. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Off:"Az emberen kíüvl állítólag még a delfin az egyetlen állat,aki képes élvezni."


ezen nagyon sokat nevettem :D:D:D:D:D


Amúgy erre a gondodra az a megoldás, hogy szépen elkezded gyűjtögetni a zsebpénzedet, és pár hónap múlva meg lesz a drága kiskutyád ivartalanítására a pénz :) addig meg old meg , vigyázz rá. nem a kan kutya a hibás, ő ösztönből cselekszik, ne beszélj róla csúnyán.

2011. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Apukad nem Isten es nem tevedhetetlen... mond el neki hogy ez nem helyes, es mivel a te kutyad szeretned ivartalanitani hogy tovabb es egeszsegesen elhessen (megelozve emlo daganat, alvemhesseg stb...)
2011. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

10 ezerért adnátok a kölyköket? ki a franc vesz korcsokat 10 ezerét


amúgy kis pénzügy szaporítószemmel: 1 kötelező oltás az 3500-4000 Ft, chip törvényileg kötelező 5000 Ft, féreghajtás, hogy ne pusztuljon el a saját kutyátok, ha egyáltalán túléli az ellést és a szoptatást 1000 ft...na eddig 0szaldósok vagytok és per kölyök és akkor a táp, anyának vitamin stb még nincs is számolva...szóval, akkor mi a szarnak is kell elletni a szerencsétlent, hisz még hasznotok sincs belőle....

2011. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!