Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya menni idő alatt...

Egy kan kutya menni idő alatt képes megtermékenyíteni egy nőstényt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy r.ohadt keverék d.ög a környékünkön aki egész nap ki be járkálhat a gazdái felügyelete nélkül.Ez még talán oké lenne,viszont nem ivartalanították a felelőtlen eszetlen id.ióták(elnézést,bar.omira felidegesített az eset). A lényeg,hogy az én fajtiszta gyönyörű kutyámmal ,,ki akart kezdeni".Úgy futottam mint még soha,10-15 mp-nél nem tarthatott tovább.Ennyi idő alatt meg tudta termékenyíteni a kutyámat?Talán bután hangozhat a kérdés,de nem tudom,hogy megy ez a kutyáknál. Tegnap előtt kezdődött,ez a kis rühes bejött az udvarunkba.Igen,a kis ro.hadék lehúzta a kilincset. -.- 3 kutyám van,úgy hogy nem vagyok biztos benne,hogy akkor is felcsinálta volna a Goldenemet.Meg azt hiszem 5 percnél nem lehetett tovább bent.Szerintetek ha visszajár és még mindig próbálja kinyitni a kaput,akkor nem termékenyítette meg és nagyon megszeretné? A másik amitől még rohadtul felmegy bennem a pumpa,hogy emiatt a korcs miatt már a kaput se lehet nyitva hagyni 5 percre se. Áhhh. :\\

13/L


2011. júl. 26. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Ja,igen,állatorvoshoz is én hurcolom őket.Na meg gondoljátok el,milyen nehéz volt elérni,hogy a kutyák szemében teljes értékű falkavezérré váljak,+ elérni,hogy 3 kutya póráz nélkül sétáljon mellettem,vagy előttem/mögöttem 3 méteren belül.Hát,nem egyszerű munka,az biztos.Főleg,mert mind a 3 kutyának más a mozgásigénye.És nem panaszkodásképpen,hiszen imádok velük foglalkozni,ha nincs velem legalább az egyik,amikor elsétálok valahová,már rögtön hiányérzetem van.
2011. júl. 26. 20:56
 42/63 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:49 vagyok

neked szófosásod van vagy miafene? semmi köze a kérdésnek ahhoz h papagájod van vagy h édesapád fogja e vinni bárhova is a pitbullt ha felnő te nagyon gyerekes vagy bocs

2011. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Jólvan, ha ennyire szereted őket akkor meg ivartalanítsd mindet majd idővel, mert gondolom te is azthiszed hogy a kutyának élvezet a párzás...vagy legalább figyelj már oda, hogy ne tudják megugrani a szukát. Minek a goldennek kölyök? mert "szeretnéd hogy a kutyád teljes életet éljen"? vagy "látod már a kicsikén hogy nagyon kell neki baba"? mint a legtöbb tudatlan kutyavállaló. Na erről ennyit, ha szereted spóroltok pénzt és ivartalanítasz. Ennyi.
2011. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
A mondandóm lényege tulajdonképpen az volt,hogy lényegében én foglalkozom csak velük,enyém minden felelősség,tehát nem érzem annyira felelőtlennek magam,mint ahogyan azt itt mondták.
2011. júl. 26. 21:01
 45/63 anonim ***** válasza:

1. Ha tüzel egy szuka, a gazdájának kell róla gondoskodni, hogy ne tudja befedezni egy kan sem.

Magyarul, hozzáférhetetlenné kell arra az időre tenni a szukát.

Minden kutyád szuka? Ha nem,miként óvod meg a szukát, hogy egyik saját, ami kan, ne fedezze be?

2. Ha nem tüzel a kutya, nem lesz vemhes. Innentől az egész hőzöngésed okafogyott lett.

2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
Nem,nem hiszem,hogy élvezetes nekik.Az emberen kíüvl állítólag még a delfin az egyetlen állat,aki képes élvezni.Én nem mondanám,hogy áhitattal akarok kölyköket,apukám szeretné,ha tovább vinné a kutya a vérvonalt.
2011. júl. 26. 21:04
 47/63 anonim ***** válasza:
De te milyen vérvonalról beszélsz kiscsaj?:D
2011. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
A kan kutyát ivartalaníttatni fogjuk.Nála már tényleg elengedhetetlen lenne.
2011. júl. 26. 21:06
 49/63 A kérdező kommentje:
Csak apámat idéztem.Szeretné,ha lennének utódai,mert igen,törzskönyv nélkül vettük,de attól még egy nagyon szép,egészséges,tökéletes temperamentumú állat,és igen,jól jönne egy kis plussz pénz is(gondolom),de szerintem ezzel sok mindenki van így.
2011. júl. 26. 21:09
 50/63 anonim ***** válasza:

szerintem hiába beszélünk neki nem érti meg

ha a kutyádnak a farka vége fekete és lesz 5kölyke akkor abból nincs nagy esély rá hogy a kutyák farka fekete lesz vagyis ugyanigy semmi értelme pároztatni vinni tovább a vérvonalt nem olyan mint az embereknél h tovább kell vinni a vezetéknevet tehát semmi értelme pároztatni gondolj bele lesz öt kölyke és egy menhelyen miatta kell elpusztulni 5 kutyának mert nem lesz gazdija... de ugyse érted meg 13 éves fejjel

2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!