Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen gonoszok az...

Miért ilyen gonoszok az emberek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Január környékén történt meg velem az, hogy mentem a barátnőmhöz estefele, minusz 15 fok tuti volt és az út szélén egy pici kis kölyök kutyát láttam meg aki ott fagyoskodott. Szóltam barátnőm szüleinek, hogy be kéne vinni a lakásba és meg sem akarták engedni, mert hogy összepiszkol valamit. Végül az lett, hogy hívtuk az állatmentőket és amíg kijöttek fél óra alatt addig a pulcsimmal takartam be szegény kutyust.

Na most azokról is megvan a véleményem akik kirakták szegény kutyát oda de barátnőm szülei is szánalmasak, hogy fontosabb nekik az, hogy a szőnyeg tiszta legyen minthogy megmentsenek egy életet. Pedig csak az előszobába kellett volna vinni ahol a cipőket is tárolják tehát eleve nem teljesen tiszta. Nem értem én az embereket. :(

Mit gondoltok?


2011. júl. 30. 19:19
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:
20%

19.40-nek igaza van. Ha valaki az utcára (vagy bajba) kerül, sokkal nagyobb esélye van rá, hogy segítenek neki, ha nem ember, hanem kutya.


A kérdezőnek is igaza van. Viszont az embereket (nemcsak az ilyeneket, hanem a másmilyeneket sem, sőt még saját magadat sem) soha nem fogod megérteni teljesen.

2011. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

Jól tetted (:

Az előszobába meg bevihették volna, egy élet többet ér, mint az, hogy eggyel kevesebbszer takarítsanak. -.-"

2011. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
35%
ketten igazt adtak, mégis 33%-ra le lettem pontozva 5 perc alatt. miért is?
2011. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
12%
nyilván sok a 12-13 éves kisgyerek, akik nem tudnak józanul gondolkozni, csak az észt próbálják meg osztani, nevetségesen
2011. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
87%
No igen a kérdés nagyon jó volt. De akkor megkérdezném, hogy melyik válaszoló segített már hajléktalan emberen azon válaszolók közül akik nagyon lelkesednek? Csak egy kérdés...
2011. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem az ilyen szemét embereket, akik kitesznek egy ilyen ártatlan, védtelen kis lényt az utcára. A barátnőd szüleiről és a hasonló emberekről is meg van a véleményem.

A barátnőd szüleihez való viszonyodat ez fogja meghatározni, mint ahogy én is csak olyan emberek társaságában érzem jól magam,akik szeretik az állatokat.



( Off )Na de persze nem mindegy, hogy milyen állatot szeretnek

Egy távoli ismerősünk, a kígyóinak szokott haza vinni újszülött kiskutyákat.. Na hát erről is megvan a véleményem, ezek beteges, szadista, emberek, akik előbbre tartják a kígyót, mint a kiskutyát. És van szintén egy távoli ismerős, aki a macskákat szereti, de a kutyákat nem. Nem is tudok, ilyen emberekkel egy légtérben lenni, hosszabb ideig.

2011. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
64%

Én nem azt mondom, hogy embereken ne segítsünk egyáltalán. Persze az is tragikus, hogy ennyien fagynak meg az utcákon. Ez tény. Viszont az is tény, hogy nagyon sok ember önhibájából kerül az utcára és nem is akar jobb életet. Csak pénzt koldulnak azért, hogy vehessék a csövibort. Jó persze láttam én már diplomás embert is az utcán, de min 80% ilyen az utcákon legalább is mifelénk. Nem is akarnak jobb életet. Nem küzdenek azért, hogy kicsivel is jobb legyen nekik.

Egy állat pedig nem tud gondoskodni magáról. Őt kidobták (már ez elég nagy trauma neki), vagy elszökött, de a lényeg, hogy kivannak szolgáltatva az embereknek.

2011. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
19%

timi:

nagyon ostoba és primitív ember kampányol a jótékonykodás ellen

2011. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
27%
timi mond hány csövessel beszéltél eddig és honnan tudod hogy hogy önhibájukból vannak ott? én sokkal
2011. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

hát, a cipőkhöz igazán bevihették volna, de te nagyon nagyon rendes vagy

:D

2011. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!