Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen gonoszok az...

Miért ilyen gonoszok az emberek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Január környékén történt meg velem az, hogy mentem a barátnőmhöz estefele, minusz 15 fok tuti volt és az út szélén egy pici kis kölyök kutyát láttam meg aki ott fagyoskodott. Szóltam barátnőm szüleinek, hogy be kéne vinni a lakásba és meg sem akarták engedni, mert hogy összepiszkol valamit. Végül az lett, hogy hívtuk az állatmentőket és amíg kijöttek fél óra alatt addig a pulcsimmal takartam be szegény kutyust.

Na most azokról is megvan a véleményem akik kirakták szegény kutyát oda de barátnőm szülei is szánalmasak, hogy fontosabb nekik az, hogy a szőnyeg tiszta legyen minthogy megmentsenek egy életet. Pedig csak az előszobába kellett volna vinni ahol a cipőket is tárolják tehát eleve nem teljesen tiszta. Nem értem én az embereket. :(

Mit gondoltok?


2011. júl. 30. 19:19
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt egy személyes élményem, MC-ből jöttünk ki, volt nálam sajtburger. Oda jött egy hajléktalan pénzt kérni, mondván ételre kell. Mondtam neki, hogy itt van egy szendvics. Az volt a válasz, hogy neki ez nem kell! Nos akkor most mi is van?
2011. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
42%

én még sulis vagyok és rendszeresen nem eszem meg a kaját amit anyukám csomagol mert tudom mikor megyek haza lesz ott valaki akinek nagyobb szüksége van rá mint nekem ha ez segítségnek számít akkor kérlek szorozd össze ezeket a számokat: 3(év) 100(szendvics mondjuk minden második nap )

akkor 300emberen segtítettem persze ebből soknak többször

2011. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de napi egy szendvics még nem segítettem rajta..., ennyit azért sokan meg tesznek. Ezért nem kéne nagy dolgokat mondani itt, mert ez nem olyan húú, de igen segítettem dolog, ennyit én is adok meg apró pénzt(100) és? Attól még ott marad, de haza te sem viszed mer az azért már durva lenne mi?
2011. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
igen durva lenne de azért ember és kutya közt van különbség mert míg egy kutyaát hazaviszem és mondjuk beviszem a menhelyre és tegyük fel valaki örökbefogadja az embert hazaviszem beviszem egy ... hoppá itt jön a bökkenő hova viszem?
2011. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
53%
Na igen végre elértünk a lényeghez! Hova is viszed? Esetleg ne adjam oda a házam nekik? Kicsit az állam felelősségét is kéne már firtatni nem? Nem nekem egy személyben kell megváltanom "az országot"! De itt nem is ez a lényeg, hanem az hogy ha valaki egy pici kis kutyát nem képes 30 percre befogadni akkor sokat nem is várok tőle. Nem beszélve arról, hogy lehet az egyik jajj de megvédem ember olaj tömkelegét önti a tengerbe ezzel veszélyeztetve az ott élő állatokat és tovább haladva az emberek életét...
2011. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Minto válasza:
Az állatok néha értelmesebek mint az emberek. Az emberek kegyetlenek. Még egy kölyökkutyát is kidobnak. El is ajándékozhatták volna. Valaki biztos örült volna neki
2011. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, évekig randaliztak a panel házunkban hajléktalanok télen. Ajtót feltörték, káromkodtak, üvöltöztek, bántalmaztak egy idős nőt, kifigyelték a lakókat és kiadták mikor vannak otthon stb. A lakók féltek, rendszeresen kint volt a rendőrség, de amint elment a járőr kezdődött elölről. Még a kis éjjel-nappali közértet is felgyújtották, mert nem kaptak ingyen piát. Sokat mesélhetnék róluk, senki sem tudja minek szoktak arra a környékre, de nem lehetett elzavarni őket, végül a rendőrség riasztotta el onnan ezeket a büdös, koszos, szar embereket.

Nohát kiskutya, vagy kóbor kutya sohasem garázdálkodott a házban és nem is rabolt ki senkit, nem vert össze egy 65 éves nénit a kis nyugdíjáért, nem gyújtott fel házakat, ha nem kapott ingyen piát. Hát inkább egy kiskutyának segítek!!!!

2011. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, én sem értem azokat az embereket akik nem szeretik az állatokat. Nem tudnák konkrétan meghatározni hogy miért nem, bután rávágják hogy büdös, koszos, megrág, nyafog stb. Holott egy kisgyerek ugyanilyen, mégis édi-bédinek tartja szinte mindenki. Na mindegy.

Mi tegnap vittük a pincsinket állatorvoshoz, és az állatorvosnő épp egy párhetes cicust kezelt, akit vki a farkánál fogva csapkodott a betonhoz, míg vki el nem vette tőle és be nem vitte. Már folyt a vér az orrán. Ajánlotta a dokinő vigyük haza, de sajnos panel 4. emeletén van 2 hörcsögünk, 2 tengerimalac és egy pincsi. Azt hiszem ennyi elég 2 embernek akik 3 műszakban dolgoznak. De ha kertes házunk lenne befogadnánk az ilyen szerencsétleneket biztos, a párom is nagy állatbarát, nem tűri ha bántják az állatokat. Ma is eszembe jutott a kiscica, de sajnos nem tudnánk hova tenni.

Egyébként aki állatokat kínos, ugyanazt tenném vele!!!

2011. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Aki szereti az állatokat, rossz ember nem lehet. :)

Mocskos állatkínzókat meg akasztanám fel.

2011. aug. 2. 17:17
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért a csöveseket ne soroljuk egy kategóriába a kidobott kutyákkal. A mi városunkban is van jópár, és igen, mind a saját hibájából jutott oda. És igen, tehetnének ellene, mert tudnak beszélni, tudnának segítséget kérni, lenne hova menniük, és nem kell attól félniük, hogy elüti őket egy autó, vagy befogja őket a sintér. Nemrég az egyik csövi összekunyerált 500 forintot, és azon gondolkodott, hogy bort vegyen-e belőle, vagy cigit. Utána egy másiknak egy ismerős felajánlott szállást, munkát, az első fizetés után a kocsmában találkoztunk vele, ahogy éppen dobálta be a tízezreseket a játékgépbe. Ők nem úgy születtek, hogy pár hónaposan ki lettek b*szva az utcára, mint a kóbor kutyák... nekik megvolt a lehetőségük, és elszúrták. Az állatoknak nincs választásuk. Nincsenek jogaik, nem kapnak segítséget. A legtöbb ember, ha lát az út szélén egy halott kutyát, oda se néz. Persze ha egy csövi megfagy éjjel, az másnap benne van az újságban. Jócskán elmúltam már 13 éves, bőven eleget láttam ezekből, úgyhogy nekem ne akarja senki megmagyarázni, hogy a csöveseket sajnálni kell... dolgoztam én is önkéntesként, segítettem nekik eleget, és láttam, mit csinálnak a pénzzel meg ruhákkal, amit kapnak. Egy kóbor kutyához elég szépen szólni, és képes lenne azonnal a kezedbe tenni az életét. Ezért kib*szott nagy a különbség a kutyák és a hajléktalanok között.
2011. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!