Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen gonoszok az...

Miért ilyen gonoszok az emberek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Január környékén történt meg velem az, hogy mentem a barátnőmhöz estefele, minusz 15 fok tuti volt és az út szélén egy pici kis kölyök kutyát láttam meg aki ott fagyoskodott. Szóltam barátnőm szüleinek, hogy be kéne vinni a lakásba és meg sem akarták engedni, mert hogy összepiszkol valamit. Végül az lett, hogy hívtuk az állatmentőket és amíg kijöttek fél óra alatt addig a pulcsimmal takartam be szegény kutyust.

Na most azokról is megvan a véleményem akik kirakták szegény kutyát oda de barátnőm szülei is szánalmasak, hogy fontosabb nekik az, hogy a szőnyeg tiszta legyen minthogy megmentsenek egy életet. Pedig csak az előszobába kellett volna vinni ahol a cipőket is tárolják tehát eleve nem teljesen tiszta. Nem értem én az embereket. :(

Mit gondoltok?


2011. júl. 30. 19:19
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58


Egyet értek!

De azért vannak olyan hajléktalanok akik önhibájukon kívül kerülnek oda.

Nyilván egy ember tud segítséget kérni számtalan helyen, az más kérdés, hogy kap-e.

De egy kutya, maximum követi az embert és néz rá szomorúan, de sokan nem sajnálják meg és nem segítenek, pedig egy telefon lenne csak egy állatmentő szervezetnek, és a kutyus meg van mentve.

2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
én sem értem az embereket hogy lehetnek ilyen kegyetlenek.akkor inkább ne vegyenek kutyát minthogy szenvedjen..ez most olyan mintha kirakták volna a kisgyerekuket éjszakára a hóba -.-" szánalmas mikre képesek...és jó hallani hogy vannak még hozzád hasonló emberek akiknek van szívük :D
2011. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!