Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha már nem kell...

Mit csináljak ha már nem kell a kutyám?

Figyelt kérdés
Ez nem igaz, mert kell, csak ha már nem fog kelleni?
2011. júl. 31. 11:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
"aki normális nem tesz fel itt kérdést" akkor te sem vagy normális, mert válaszolsz, és ide jársz vitatkozni :) könyörgöm, töröld ezt a kérdést a megválaszoltjaid közül, és hagyd már az ilyen szentszöveget.
2011. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

Meg ezek a válaszok, mikor egy macska az ágyban alszik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2021970-gaz-..

Tipkus példa arra amit az előbb írtam. Sok kis tini

2011. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
De megint a kérdésen lovagoltok, írtam, hogy ez most nem ehhez a kérdéshez kötődik!
2011. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
64%

ezio_auditore nak most igazat kell adnom bármennyire is fáj


a sajnálat, meg az elvakultság megakadályozza, hogy a kutyának teljes élete legyen

pl egy rossz körülmények között élő megmentett kutyát sajnálni nem szabad, mert higyjétek el neki is rossz lesz, meg nektek is rossz lehet

egy kutya tényleg nem ember, ettől függetlenül lehet úgy szeretni, de tényleg nem lehet úgy kutyát tartani, hogy csak szeretjük és a 4 fal közé zárjuk és elédobunk egy kis ételt meg vizet

ezio_auditore az a kidobni az út szélén durva volt akkor is

2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem szent szöveg, csak az arany középút.
2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
11:51! Te nagyon eltérsz a témához, nem tudom miköze van a NORMÁLIS állatszeretetnek az együttalváshoz.
2011. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Mi az h a kérdésen lovagolunk? épp ez a lényeg, nem? hogy értelmes választ adjunk.
2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Igen durva volt és irónikus is. Nem komolyan gondoltam. Csak az a baj, hogy ellenszenvet váltottam ki ezzel bennetek, és ez alapján nem veszik figyelembe a mondani valómat ellentétben veled.
2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:55

Én most a hozzám intézett válaszokra gondolok, olvass kicsit vissza.

2011. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
De, értjük. Neked az probléma, hogy pl. nekem van két kutyám akiket szeretek, nem csak a családomat. Akikkel szívesen járok őrző-védő tanfolyamokra. Akikkel (és a családommal) szívesen elszökök hétvégén túrázni a nagyvilág elől. Akikkel a gyermekeim is szívesen játszanak. Akikkel sokat foglalkozunk, sok időt töltünk velük, pedig CSAK állatok..
2011. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!