Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha már nem kell...

Mit csináljak ha már nem kell a kutyám?

Figyelt kérdés
Ez nem igaz, mert kell, csak ha már nem fog kelleni?
2011. júl. 31. 11:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ledegradálni, úgy látom te se érted a mondani valómat! Te a normális ember vagy
2011. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem kell átesni a ló túloldalára.
2011. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
5 éve várok arra hogy megkapjam a kutyám. Most végre teljesül ez a vágyam. Nem tudom hogy hogy juthat egy embernek ilyen az eszébe. Ha nem kell, gondolhattál volna erre előbre is, akkor amikor megvetted a kutyát!!A kutya nem egy robot, hanem egy szeretetre vágyó állat, aki semmit sem követett el ellened!!
2011. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
bocsi de nem mondtam hogy nem kell azt mondtam mi lesz ha már nem kell nem ugyanaz én imádom a kutyákat
2011. júl. 31. 13:37
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

De mi az az eset, amikor nem "kellhet már" egy kutya?

Kutyát nem olyankor szokás venni, amikor kell, hanem amikor szeretnénk. Lehet, hogy "csak" egy állat, de felelősséget vállalunk érte, mikor megvesszük.

Nem tudom el képzelni az esetet, amit írsz...

2011. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Szóval most kell, de majd 3 év múlva már nem? Honnan tudod előre? Együtt dolgozol vele és majd nyugdíjba mész? Vagy ő öregszik meg és nem lesz hasznos?

Tudod régen, amikor még a pásztorok mentek a nyájjal, nekik sem volt szívük kirakni a megöregedett, kiszolgált kutyákat... pedig ők sem nem voltak olyan hú de gazdagok.

2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg imádod a kutyákat és igazat mondasz, akkor soha nem lesz olyan hogy már nem kell.
2011. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem érdekelnek az emberek,segítsen mindenki úgy magán,ahogy tud.

Én azoktól is rosszat kaptam,akiken segítettem,úgyhogy ettől kezdve teszek az emberszeretetre.

Ha egy állaton segítesz,az utána nem fog meglopni vagy szándékosan ártani nekem.

Lehet lepontozni,kedves humanisták.Az sem érdekel.

Ezért szeretem őket jobban,mint az embertársaimat

2011. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit egyszer megszelídítettél."


Tartsd magad ehhez!

Egyébként mi az hogy 'ha nem kellene'?

A kutyád nem egy rongy, amit használsz utána pedig kidobod! Térj már észhez!

2011. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!