Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jól cselekedtem?

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Szóval távol az otthonunktól épp haza felé tartottunk autóval.Messziről láttuk ,hogy kitesznek egy szép kiskutyát (Nagyobb tacskóméretű,és ilyen kissebb spániel fülei vannak,Fekete-fehér az egész kutyus.)

És szegény kutyus futott volna az autó után ami már elindult,de szegény nem tudta útól érni,aztán meg a mi autónkat követte,amikor elhajtottunk mellette.Apának mondtam hogy állj.És felvettük,majd befogadtam.

Mi van ha már be van oltva? Nem árt neki ha még egyszer beoltatjuk?

Egyébként ti mit gondoltok az ilyen emberekről,akik csak úgy kidobják kedvenceiket?

Üdv.Egy 15 éves fiú!


2011. júl. 31. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jesszus!

Szegény kutyus!:( Szerintem is karantén.

Amúgy nekünk is volt egyszer ilyen.Előttünk kiraktak egy olyan kb.(szerintem) 4-5 éves gyönyörűszép pulit.Először nem mertünk közel menni hozzá,mert féltünk hogy megharap,de ahogy múltak a napok egyre közelebb jött aminek az lett a vége,hogy az árokba kapta mindennap a kaját,vizet.Nem engedhettük be,mert féltünk hogy a saját kutyunk még a végé elkap valamit,de egyszer behoztuk és megfürdettük,levágtuk a szőrét,kullancstalanítottuk meg minden egyéb dolgot.Elneveztük Koloncnak.:DD Anya felhívott már szinte mindenkit,hogy nem-e kell neki a kutya...Így most nagymamáméknál terelgeti a csirkéket.:DD

12/L

2011. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!