Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány méteres a leghosszabb...

Hány méteres a leghosszabb flexi-póráz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha olyan helyeken jársz, ahol nincs senki és semmi, oda tök fölösleges a póráz, ott simán el lehet engedni. Persze ehhez az kell, hogy a behívással ne legyenek gondok.
2011. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Dehogyis, hülye vagyok, nem drótszőrű hanem szálkásszőrű tacskó, bocsánat.
2011. aug. 1. 14:50
 13/17 A kérdező kommentje:
Na igen csak még egy hónapja van nálam és gondok vannak a behívással :)
2011. aug. 1. 15:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyen gyengébb és vékonyabból 15,erősebből 10.Legalábbis én még nagyobbat nem láttam.
2011. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én nemrég,1 hónapja kb. vettem a tacsimnak 5méterest a sparban 2000ft-ért.eddig egész jól szuperál.

amúgy én nem a flexit tiltanám be,hanem a használatát tanítanám meg.Érdekes,nekem soha nem volt gondom a flexivel,mert elhagyott részen engedem a kutyát,emberek között meg rövidre veszem.mikor ilyen balesetek történnek,az csupán emberi lustaság.szegény kutya had menjen,azért van a póráz,bezzeg figyelni a környezetre meg luxus...

2011. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a legértelmesebb az a 1.5-2méteres bőrpóráz ha meg olyan helyen vagyok elengedem

amig nem tanulja meg a behívást vegyél valami hosszu madzagot rárakod a nyakörvére és ugy még a behívást is gyakorolhatod vele feleslegesen ne költsél flexire

2011. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 At7tila ***** válasza:
Mi most vettünk egy 8méterest a FRESSNAPF-ban.
2012. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!