Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyenek az...

Hogy lehetnek ilyenek az emberek?! . (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A szomszédomban lakik egy öreg néni. Néha elfelejti etetni a kutyáját. Meg nem ad neki vizet stb. És láncon van, senki sem foglalkozik vele.. És a kutya fogott már meg csirkét, az öreg néni pedig apámnak azt mondta hogy vigye ki valahova nagyon messze, és engedje el.. Ez a nő megőrült nem? Ilyet hogy lehet tenni? Én már vagy 1 hónapja egyfolytában intézkedek hogy valaki fogadja be.Amúgy német juhász keverék ordas színű és nagyon aranyos, csak hát foglalkozni kelene vele. De am ez még nem elég, apám azt mondta hogy ilyet ő soha senkinek nem csinálna meg, és erre a néni kiengedte az utcára hogy kóboroljon el, ne az ő gondja legyen.De a kutya visszament és hátul beszökött a helyére. Aztán azt mondta (ammi egy akkora hülyeség hogy csak na) hogy meg kell fogalni, meg karikát kell tenni az orrába és akkor majd nem fogja meg a csirkéket.. Ilyen h*lye nem lehet már! Ez már állatkínzás lenne! Apámban nem kételkedtem, ő azt mondta hogy megbolondult és szó nélkük hazajött. Azt mondta nem érdemel szót ez az egész mert ilyet még csak álmában sem tenne meg. Még szép, józan eszű ember nemis tesz ilyet.

Segítséget is kérnék a kutya elhelyezésében, és valami kommentet is hogy mit szóltok ehhez..

Am Cegléden "lakik" (még) a kutya.Sajna a néninél, de nem tudok mit tenni :(


2011. aug. 2. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Apud és te is állatbarátnak tűntök. Fogadjátok be (legalább ideiglenesen)ha tudjátok hogy megmentsétek
2011. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Így van igaza van az első válaszolónak fogadjátok be legalább addig mig nem találtok neki gazdát
2011. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Úristen ,jelentsétek fel! Végső esetben menhelyre kéne vinni,de ott sem lenen az igazi szegénynek...bár ott találhat gazdát! Nem tudok sajna erre mit szólni,csak örülök,hogy nem nekem kell ezt látnom (tudom önzőség),részemről részvétet nyilvánítok feléd és kívánom,hogy a kutyus kerüljön gondos,szerető kezek közé! A bolondok házát pedig továbbra sem kellett volna bezárni!
2011. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

istenem, ..................piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, az a ... nőszemély, egy ... ....


na szóval, hát plakátold ki, hogy ajéndékba elvihető, tedd fel internetre, addig pedig próbáld etetni itatni sunyiban :D

2011. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szépen kinyomtatod az állatvédelmi törvény idevágó részét és felolvasod a néninek, majd megkérdezed, hogy akar-e büntetést fizetni?
2011. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hívd fel a ceglédi menhely vezetőjét. Az a nő egy "pitbull":), igazi állatvédő, ő szerintem tudna intézkedni.
2011. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy menhelyre nem szeretném ha vinnék, mert ha nincs hely vagy valami akkor elaltatják. De akinek van Cegléd vagy közelében ismerőse az segítsen már a kutya ügyében ha lehet.Köszönöm :)
2011. aug. 2. 19:46
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, és van 2 kutyánk, nem tudnánk még egyet befogadni, sajnaa.. Pedig az lenne az ész szerű,dehát.. Nem tudjuk..:(
2011. aug. 2. 19:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem altatnak, nem sintértelep. Szerintem egy próbát megér.
2011. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy az lesz..
2011. aug. 2. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!