Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyenek az...

Hogy lehetnek ilyenek az emberek?! . (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A szomszédomban lakik egy öreg néni. Néha elfelejti etetni a kutyáját. Meg nem ad neki vizet stb. És láncon van, senki sem foglalkozik vele.. És a kutya fogott már meg csirkét, az öreg néni pedig apámnak azt mondta hogy vigye ki valahova nagyon messze, és engedje el.. Ez a nő megőrült nem? Ilyet hogy lehet tenni? Én már vagy 1 hónapja egyfolytában intézkedek hogy valaki fogadja be.Amúgy német juhász keverék ordas színű és nagyon aranyos, csak hát foglalkozni kelene vele. De am ez még nem elég, apám azt mondta hogy ilyet ő soha senkinek nem csinálna meg, és erre a néni kiengedte az utcára hogy kóboroljon el, ne az ő gondja legyen.De a kutya visszament és hátul beszökött a helyére. Aztán azt mondta (ammi egy akkora hülyeség hogy csak na) hogy meg kell fogalni, meg karikát kell tenni az orrába és akkor majd nem fogja meg a csirkéket.. Ilyen h*lye nem lehet már! Ez már állatkínzás lenne! Apámban nem kételkedtem, ő azt mondta hogy megbolondult és szó nélkük hazajött. Azt mondta nem érdemel szót ez az egész mert ilyet még csak álmában sem tenne meg. Még szép, józan eszű ember nemis tesz ilyet.

Segítséget is kérnék a kutya elhelyezésében, és valami kommentet is hogy mit szóltok ehhez..

Am Cegléden "lakik" (még) a kutya.Sajna a néninél, de nem tudok mit tenni :(


2011. aug. 2. 14:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor felveszem a kapcsolatot a menhellyel, hátha tudnak vmit ők is. :)
2011. aug. 2. 20:03
 12/18 A kérdező kommentje:
E-mailt akarok nekik írni, de mit írjak?! Egy megfogalmazást kérhetnék valakitől? Nem akarok botrányt, meg rosszat senkinek sem,de kicsit félénk vagyok.. :/
2011. aug. 2. 20:05
 13/18 anonim ***** válasza:

Ugyanmár ez nem valami irodalmi pályázat.

Megszólítás

Elmondod ki vagy és honnan írsz, a kutya adatait, körülményeit és hogy szeretnéd, ha helyet biztosítanának neki.

2011. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt XY!


Az ok melyért írok önöknek: A szomszédban elő öregasszonynak van egy német juhász kutyája, akit se nem etet se nem itat, nem törődik vele, már minket is megkért, hogy vigyük el valahova - engedjük szabadon, de mi ezt nem vállaltuk, mire ő elengedte az utcában, de a kutya visszament hozzá. A nő továbbra sem hajlandó gondoskodni róla. A menhelyen tudnának helyet biztosítani neki? Esetleg segíteni otthonkeresésben? Nagyon megköszönném, mert ez már nem állapot. Köszönettel: XY Cegléd


Ennyi elég is, ha valahol kell, kibővítheted adatokkal stb, majd írd meg, mi történt :D Sok sikert, szorítok értetek!

2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm! És remélem lesz valami! :D Feltétlen szólok majd :)
2011. aug. 2. 20:37
 16/18 anonim ***** válasza:

szívesen :D ha szükséged van még valamire akkor írhatsz ide nyugodtan kommentet a gyikre, mindig visszanézem a megválaszoltakat :D


mármint olyanra értem, hogy mit írj, vagy mit lépj, vagy hol hirdess stb, szóval amit neten keresztül is el lehet intézni

2011. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na szal, anyum azt mondta hogy menhelyen várnak kb. 5 napot és elalltatják. Mert ott sincs hely szb..

De már nem akarom őket is terhelni ilyenekkel.Mert nem mondom hogy nem szeretik az állatokat a szüleim, csak sok a gond a baj itthon is, és nincs idejük másokkal is foglalkozni, amit én megértek.De nem tudok pl. hírdetéshez képet feltenni, mert nemtom lefotózni, szl ott tartok hogy feladom.. nem tudom ezt csinálni.. :(

Lehet hogy bele sem kellett volna avatkoznom.. .....

2011. aug. 4. 19:47
 18/18 anonim ***** válasza:

"Az Állatmenhely nyílt Alapítványt 1996-ban alapítottam Budapesttől 70 km-re Cegléden azzal a céllal, hogy megmentsem a kutyákat az altatástól a gyepmesteri telepen..."


Így kezdődik a ceglédi menhely bemutatkozó szövege. Értsd már meg menhelyen NEM altatnak sehol.

2011. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!