Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám evett szőlőt! Mit...

A kutyám evett szőlőt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig volt beteg, hányt, hasmenése volt, kb. 3 napja jött helyre. Én egész nap nem voltam itthon, anyukámék pedig adtak neki szőlőt, és csak most este tudtam meg.

De amúgy ugyanolyan vidám. Mit csináljak? Lesz tőle baja? Kb olyan 5-6 szemet evett.


2011. aug. 2. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyitól nem lesz baja.
2011. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém kilószám ette a cseresznyét a fáról önkiszolgáló üzemmódban, nem lett hasmenése sem, kijöttek a magok. Imádja a málnát, epret, kajszit, banánt, narancsot, tököt... Az állatorvos azt mondta, mindent ehet, ami ízlik neki, csak csokit és hüvelyeseket ne adjunk neki. Semmitől nem lett még morci a poci.
2011. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal semmi baja nem lesz. Oké, hogy szőlőt, csokit, mazsolát nem szabad, de pár falattól nem lesz baja. Ezeknél is mindig a mérsékletesség a lényeg.

Elhiszem, hogy vannak benne olyan anyagok, amiket nehezen, vagy egyáltalán nem bont le a szervezete, de nem hiszem, hogy egy kutya pár falat olyan kajától elpusztul, amit az ember kiló szám elfogyaszt.

2011. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,nem lesz tőle semmi baja!

Az én kutyim(aki keverék) előszeretettel fogyasztja a mandarint és a szőlőt is :)

2011. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az én kutyám rendszeresen evett almát, répát, banánt, barackot, meg mindenfélét, és soha semmi baja nem volt tőle :) (Nem halt meg, nem azért múlt idő! :D)
2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az állatorvos azt is mondta, a csoki a legveszélyesebb, egy tábla katicás tejbevonó a 25 kilós kutyámnak és kampec :/
2011. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csoki az méreg a kutyák számára. szőlőtől semmi baj nem lesz. enyém imádja a dinnyét, barackot, epret, meg minden ilyesmit. hiába nem adok neki, mindig sikerül neki belőle lopni. :))
2011. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz!

Az én kutyusom 9 éven keresztül minden ősszel annyi szőlőt evett amennyit csak akart,soha semmi baja nem volt!

2011. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hhhu. jólvan :) megnyugodtam :) köszi
2011. aug. 2. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
az én kutyámat 1éves korában hoztuk el mert szőlőt termesztettek az udvarban és folyton lelegelte azaz megette a fürtöket.És már 3 éve nálunk lakik és él és virul.
2011. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!