Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből lehet nagyon-nagyon...

Miből lehet nagyon-nagyon olcsón főzni a kutyának? SOS

Figyelt kérdés

Nagy baj van itthon, még annyi pénzünk sincs, hogy magunknak vajas kenyeren kívül bármit vegyünk. Röviden csak annyi, hogy édesapám dolgozott 3 hónapon keresztül egy építkezésen és most, hogy befejezték, vártuk, hogy kifizessék, erre mondta a tulaj, hogy neki 40 millióval tartoznak és csak akkor fizetnek ki minket ha őt is kifizetik... nekünk pedig muszáj kifizetni a munkásokat, saját zsebből, mert különben fenyegetőznek. Mi pedig itt maradtunk pénz nélkül.

Ezt csak azért írtam le, hogy megelőzzem az ehhez hasonló hozzászólásokat: "Minek tart az ilyen kutyát"


Ez a helyzet 2-3 napja tart. Már elfogyott a kutyatáp is. Nem is gondoltuk volna, hogy nem fizetnek :(

Tehát azt szeretném kérdezni, hogy mit tudok nagyon olcsón csinálni? Kertben van valamennyi zöldség, de semmi táp nincs már itthon.

Nem tudom mit tegyek. Vegyek inkább egy 3 kg-os tápot? Én már oda adom a kutyáknak az ennivalóm felét, tehát még nem éheznek a kutyák, de nem szeretném megvárni.


Csak értelmes válaszokat légyszi!

20/L


2011. aug. 5. 20:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
8 óráért 2 ezer ft? Az már szemtelenség, milyen munka?
2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Boltban leszek eladó az ismerősünk boltjában 2-en a barátnőmmel (aki a tulaj lánya, így felezve kapjuk a pénzt. 8 napról lenne csak szó, de így is több, mint a semmi.
2011. aug. 5. 21:55
 23/47 A kérdező kommentje:

Feltettem. Így jó? Vagy valamit elrontottam?

[link]

2011. aug. 5. 22:13
 24/47 anonim ***** válasza:
Ha bízol bennem annyira, hogy megírod a címeteket, akkor szeretnék segíteni, küldenék kutyatápot (azt gondolom megeszik)
2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Jaaj, nagyon aranyos vagy! Nem tudom mit tegyek :S
2011. aug. 5. 22:19
 26/47 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkinek sem terhet, mert ez a mi bajunk, bár nem mi tehetünk róla :(
2011. aug. 5. 22:20
 27/47 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak a szüleid miatt aggódsz mond h egy kutyás ismerősödnek akit a neten ismertél meg meghalt a kutyája és mindentől meg akar szabadulni ami rá emlékezteti
2011. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Szellő lány ha felajánlotta nem teher neki bár rendes dolg tőle
2011. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Igen, szüleim miatt aggódom, mert nem szeretnék, hogy érezzük, hogy valamilyen gond van. És sajnos (?) szüleim is nagyon jószívűek, ezért tudnak minket kihasználni, tehát ezért van a rengetek tartozás, amit még nem kaptunk meg, és már szerintem nem is fogunk.
2011. aug. 5. 22:24
 30/47 A kérdező kommentje:
Szellő lány légyszives írj privátot!
2011. aug. 5. 22:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!