Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből lehet nagyon-nagyon...

Miből lehet nagyon-nagyon olcsón főzni a kutyának? SOS

Figyelt kérdés

Nagy baj van itthon, még annyi pénzünk sincs, hogy magunknak vajas kenyeren kívül bármit vegyünk. Röviden csak annyi, hogy édesapám dolgozott 3 hónapon keresztül egy építkezésen és most, hogy befejezték, vártuk, hogy kifizessék, erre mondta a tulaj, hogy neki 40 millióval tartoznak és csak akkor fizetnek ki minket ha őt is kifizetik... nekünk pedig muszáj kifizetni a munkásokat, saját zsebből, mert különben fenyegetőznek. Mi pedig itt maradtunk pénz nélkül.

Ezt csak azért írtam le, hogy megelőzzem az ehhez hasonló hozzászólásokat: "Minek tart az ilyen kutyát"


Ez a helyzet 2-3 napja tart. Már elfogyott a kutyatáp is. Nem is gondoltuk volna, hogy nem fizetnek :(

Tehát azt szeretném kérdezni, hogy mit tudok nagyon olcsón csinálni? Kertben van valamennyi zöldség, de semmi táp nincs már itthon.

Nem tudom mit tegyek. Vegyek inkább egy 3 kg-os tápot? Én már oda adom a kutyáknak az ennivalóm felét, tehát még nem éheznek a kutyák, de nem szeretném megvárni.


Csak értelmes válaszokat légyszi!

20/L


2011. aug. 5. 20:49
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon aranyos vagy, hogy érdeklődsz! :)

Azóta egyszer fizettek Apukámnak, de nagyon keveset, épp, hogy a számlák egy részét fel tudtuk adni. De vettünk egy 10kg-os tescos kutyatápot a kutyáknak, de az is elfogy a napokban:(.

Eddig nem ették meg a pennys tápot sem, és Apukám azért vett tescosat, mert ez volt a legolcsóbb és érdekes módon ezt nagyon szeretik úgy néz ki. Képzeld, az egész zsákot kihúzta az udvar közepére a nagy kutyám és persze végig húzta a tápot. Így egyenként kellett felszedegetni a kis bogyókat, hogy ne vesszen kárba. Aznap majd kidurrantak úgy tele ették magukat. Le is fényképeztem őket.:)


Komolyan mondom nem értem az embereket :( A devecseri lakásokról már a tv-ben mutatják a riportokat, hogy beköltöztek, de a munkásokat pedig nem fizették ki teljesen. Német országból sem fizettek még, a mostani munkahelyén sem... nem értek ehhez, de szerintem ez így nem jó.

Én ma és holnap is megyek a boltba dolgozni, de egész nap ott vagyok és 2000 Ft-ot kapok. Csak 7 napot tudok menni, mert ennyi szabadságot vett ki az eladó, de ennek is örülök. Lassan szeptember. Megyünk kollégiumba, ahol egyszerre dupla árat kell fizetni, ráadásul a tesóm is jön velem.

Na, de mindegy, nem panaszkodom, legalább együtt van a család :) Remélem rendbe jönnek a dolgok.

Minden jót mindenkinek! :)

(köszönöm az érdeklődést még egyszer :))

2011. aug. 17. 23:37
 42/47 anonim válasza:

Szia! Nesi vagyok megint!

Na, örülök, hogy egy kicsit jobb a helyzet!

Sajnos Apudnak nincs szerencséje. Lehet ilyenkor bepanaszolni a munkáltatót, ha volt szerződése, de sok idő, fáradtság és lehet, hogy attól még nem kap előbb pénzt!!! :(

A kutyusok tök arik lehettek! :D

Az enyém bezzeg válogat, most két napja nem kapott rendesen enni(persze kapott, csak őfelségének nem volt megfelelő) :D De szerintem a nagy meleg miatt nem evett!!!

Nem próbáltad meg a közeli kajáldákat, éttermeket? Biztos adnának mindenféle finomat!

Minden jót Nektek! Apudnak is!


Üdv: Nesi

2011. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Még mindig nem fizettek Apukámnak. Már én is hívogatom a fővállalkozót, de nem veszi fel a telefont, már azt is írtam neki, hogy a bíróságon találkozunk és a médiában magyarázkodhat. Anyukám azt mondta, hogy szólunk a Tv csatornáknak, hogy hátha beteszik adásba. Ez már nem lehet igaz, Devecserben már mindenki beköltözött, de az egyik vállalkozó elnyelte a pénzt, és a telefont se veszi fel.

Szerintetek megérné? Vagy inkább a bírósághoz forduljunk? Tesómmal itt vagyunk már 3 hete a kollégiumra még a busz jegyre is sajnáljuk a pénzt, arról nem is beszélve, hogy a cicám lába valószínűleg eltört és nincs pénzünk orvoshoz vinni. :(

2011. szept. 17. 09:40
 44/47 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, majd mesélj mi történt folyamatosan..:/

Elég messze lakok Veszprémtől,így sajnos nem tudok ugy segíteni. Remélem anyukádnak sikerül a tv-s megoldás,mer hiszem ,hogy vannak még kedves emberek,ha mégis igy lesz megprobálom a családot "megmozditani" ;)

2011. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Szia! Itt Nesi.

Állatmenhelyeknél tudnak segíteni állatorvos ügyben a cicádon! Persze nem arra gondolok, hogy add be, csak kérj segítséget!

Sikerült a médiával felvenni a kapcsolatot? Úgy hallottam, hogy az RTL Klub inkább segítőkész, mint a többi! :( Remélem végre jobb lesz Nektek egy kicsit! Írj majd mi a helyzet! Fel a fejjel! Kitartás!

2011. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

Szia Nesi!

Még mindig semmi! Apukám nem akarja a médiát.

Ha meghallom ezt a vörösiszapos történetet, össze szorul a gyomrom. Nem tudom Apukám mit érezhet. :(


Itt volt egy cikk, amire muszáj volt reagálnom:

[link]


Remélem valaki reagál rá.

2011. okt. 3. 18:53
 47/47 A kérdező kommentje:
Apukám beszélt az ügyvéddel, aki megszervezi a médiát. RTL klub, Tv2. Szorítsatok kérlek!!!!
2011. okt. 3. 20:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!