Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből lehet nagyon-nagyon...

Miből lehet nagyon-nagyon olcsón főzni a kutyának? SOS

Figyelt kérdés

Nagy baj van itthon, még annyi pénzünk sincs, hogy magunknak vajas kenyeren kívül bármit vegyünk. Röviden csak annyi, hogy édesapám dolgozott 3 hónapon keresztül egy építkezésen és most, hogy befejezték, vártuk, hogy kifizessék, erre mondta a tulaj, hogy neki 40 millióval tartoznak és csak akkor fizetnek ki minket ha őt is kifizetik... nekünk pedig muszáj kifizetni a munkásokat, saját zsebből, mert különben fenyegetőznek. Mi pedig itt maradtunk pénz nélkül.

Ezt csak azért írtam le, hogy megelőzzem az ehhez hasonló hozzászólásokat: "Minek tart az ilyen kutyát"


Ez a helyzet 2-3 napja tart. Már elfogyott a kutyatáp is. Nem is gondoltuk volna, hogy nem fizetnek :(

Tehát azt szeretném kérdezni, hogy mit tudok nagyon olcsón csinálni? Kertben van valamennyi zöldség, de semmi táp nincs már itthon.

Nem tudom mit tegyek. Vegyek inkább egy 3 kg-os tápot? Én már oda adom a kutyáknak az ennivalóm felét, tehát még nem éheznek a kutyák, de nem szeretném megvárni.


Csak értelmes válaszokat légyszi!

20/L


2011. aug. 5. 20:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
volt már ilyen máskor is?
2011. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Nem, ennyire még nem volt rossz a helyzet. Eddig is tartozgattak nekünk, de ebbe az utolsó munkába Apu az itthoni pénzünkből vette az alapanyagokat. Úgy volt, hogy ma fizetnek, erre közölte a főnök, hogy neki is tartoznak :( Sőt még be sem tudták fejezni a munkát. Apukám mondta, hogy még annyi pénze sincs, hogy haza jöjjön. Ekkor kapott valamennyit a benzinre. De volt ennél durvább helyzet Németoszrágban is, amikor kimentünk, hogy ha nem utalják a pénzt amiért megdolgozott, akkor odamegyünk személyesen. Erre senki nem fogadott minket, majdnem a kocsiba kellett aludnunk. áá nem is mondom tovább...
2011. aug. 5. 22:32
 33/47 A kérdező kommentje:
Hihetetlen milyen emberek vannak és én még csak 19-20 éves vagyok és ilyeneket kell mondanom.
2011. aug. 5. 22:34
 34/47 anonim ***** válasza:
Igen ismerős téma, vállalkozókkal ezt csinálják, addig míg sajnos látják apukádnál, hogy megtehetik, ilyen férgek. Persze anyag díj, munka, számlázás meg van nekik. Tetves alja.
2011. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Ahogy látom elég sokan felajánlották a segítségüket, örülök, hogy vannak még ilyen önzetlen emberek.

De muszáj megkérdeznem -nem akarok genyózni!- de hogy hogy van internetetek, ha ennyire nincs semmire pénz?

2011. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

utolsó ajánlom azt az intézményt hogy iskola ott megtanulsz olvasni

leírta hogy most nincs pénzük mert átverték őket és ez most derült ki nemrég egykét napja gondolom vagyis eddig volt pénzük

2011. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Mint írtam, 2-3 napja fogyott el a kutyatáp. Addig nem tudtunk venni, mivel a pénzünk is elfogyott. Tegnap estére ígérték, hogy kifizetik Apukámat, de nem fizették. Azt mondták, hogy holnap. Ma közölte a főnöke délután 2 órakor(akinek ujjlenyomattal működik az ajtaja, a legdrágább kocsija van), hogy mindenki menjen haza, mert jön valaki (nem tudom pontosan, mert Apukám nem akarta elmondani) aki tartozik neki. Apu mondta, hogy elfogyott az anyag amiből dolgozni tudnának erre azt mondta, hogy nem tudja sem azt, kifizetni, sem Őt, mert neki is tartoznak. Tehát eddig hitegették szegényt, hogy kifizetik. Úgy volt, hogy ma megkapja a pénzét.


Internetünk azért van, mert 1,5 évig 2 előfizetésünk volt (a központban elfelejtették kikapcsolni az egyiket), most jöttek rá, hogy folyamatosan dupla annyit vontak le tőlünk és most 1,5 évig ingyen lesz még internetünk.


Bocsánat, ha nem világos, igyekeztem úgy leírni, de mivel nem szeretnék a szüleim, hogy tudjuk mik vannak így nekem sem tiszta minden.

2011. aug. 5. 22:49
 38/47 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én is Veszprém megyében lakom. Szívesen segítek. Nekem egy tk-s colliem van. Chicopee táppal etetem, ha megfelel tudok adni. Ha érdekel a dolog írj! Megadom a címet, szívesen adok!
2011. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm, nagyon aranyos vagy, de maximum Veszprémig tud a tesóm bemenni busszal, mert van neki bérlete.


Most találtam itthon árpát, azt megfőztem nekik. Anyukám azt mondta, hogy régen a kutyák a disznók maradékos vödrét nyalogatták ki, amibe dara volt. Arra gondoltunk, hogy elmegyünk egy takarmányboltba és veszünk nekik azt. Az jó?

Ma voltam a pennybe és már 600 Ft a 3kg-os Morzsi, amit nem esznek meg, így nem is vettem.

Apukám elment megint a munkahelyre és megpróbál pénzt kérni. Valamelyik héten pedig újra kimegy Németországba, hátha kifizetnek.

2011. aug. 6. 13:35
 40/47 anonim válasza:

Szia! Na hogy vagytok? Mi a helyzet? Rendbejöttek kicsit a dolgok?

ÜdV: Nesi

2011. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!