Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit láttok szépnek a nyomott...

Mit láttok szépnek a nyomott orrú kutyákban?

Figyelt kérdés

A mopsz, a buldog, a shar pei és társaik az én szememben valahogy nem is kutyák...

ne értsetek félre, nem lenézem őket, láttam már egész értelmes francia buldogot, csak annyira nyominak néznek ki, olyan érzésem van, hogy nem kapnak levegőt és hogy torz a fejük.

nektek is, és úgy vagytok vele, hogy olyan csúnya, hogy már szép, vagy nektek ez tényleg szép?...

miért választottatok ilyen fajta kutyát? mi fogott meg benne?


vagy csak most divat?...


2011. aug. 8. 16:41
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, hogy elfogadjam ezt a kinézetet...


Már csak azzal nem tudok egyet érteni - de azt hiszem, ezzel senki sem -, amikor már tényleg a kutya egészségét nem veszik figyelembe és túlzásokba esnek...



Minden esetre mindenkinek további sok boldogságot kívánok a választott kutyájához/ihoz!:):)

2011. aug. 8. 22:02
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát ha erről van szó, akkor feltenném a kérdés, hogy mi van a nagyonis hosszú orrú németjuhászokkal? A kiállítási kutyáknak olyan tropa a hátsójuk, hogy nem bírnak beugrani a kocsiba (saját szememmel láttam, hogy kiállítás után úgy tették be az autóba az egyik fajtagyőztest...) Alig bírnak menni... Szerintem ez is elég szomorú látvány...
2011. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

pontosan, ez is katasztrófa...

nem értem, mire jó ez...


"a szépség egyetlen kritériuma a használhatóság."


nem szabadna ilyen túlzásokba esni.


az én kájom is egy szaporítótól van (aki tenyésztőnek hirdette magát,...), ő a méretre ment.


Rasid 5 hónapos, gyógyszerekkel kellett tömni, speciális táppal kell etetni, amire a gatyánkat is ráfizetjük, hogy tönkre ne menjen a szervezete, mert olyan gyorsan nő, hogy nem bírják az ízületei...


az apja volt 88 cm marmagasságú, Rasid 100 centi körülire várható...

Ez nagyon megterheli szegényt...:(

2011. aug. 9. 09:15
 24/27 anonim ***** válasza:

látom jól lelettem pontozva :)) (első vok)

pedig ahogy más is írta,a szépség relatív,attól hogy másoknak ez tetszik,szerintem még ugyanúgy rondák maradnak

ennyi

belehet kapni aki le pontozott ;D

2011. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam senkit...:D
2011. aug. 9. 11:14
 26/27 anonim ***** válasza:
tudom nem rád értettem kérdező hanem azokra akik tényleg lepontoztak :D
2011. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nekem is a nyomott orrú kutyák tetszenek, mert olyan kedves macis arcuk van. És nagyon muris egy mopsz is. Nekem személyes kedvencem a japán csin, vagy japán spániel. És a hosszú orrú kutyákat kevésbé látom aranyosnak.
2011. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!