Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhetném meg a kutyám?

Hogyan nevelhetném meg a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy kistestű palotapincsi keverék kutyám , minden nap 3x viszem sétálni , délelőtt , délután , és este. A közelben van egy park ,ahol a kutyák esténként összefutnak . Az én kutyám rendszerint csak a nőstény kutyákkal bír meglenni , azokkal se játszik csak szaglássza őket odalent. A fiúkkal meg nagyon agresszív tud lenni. Azt akarom elérni , hogy ne legyen ilyen a kutyákkal szemben , szoktam nézni a Csodálatos Kutyadokit , ami segít kicsit a nevelésben . De tegnap a parkba is olyan agresszív roham jött rá ,hogy nem tudtam leállítani .Be kellett fognom a száját mert úgy ugatta a kan kutyát és még vagy 5 percig ezt csinálta az emberek szeme láttára .Mondhatom kínos volt . Aki tud vmi jó tanácsot , vmi fogást , az írjon , mert lejárat a kutyám mindenki előtt a magatartásával , pedig itthon semmi baj nincs vele.
2011. aug. 10. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A pórázt sose szabad húzni-nyúzni, csak rántani, egyszer, erősen és határozottan.
2011. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!