Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisajátithato a kutyafuttato?

Lieth kérdése:

Kisajátithato a kutyafuttato?

Figyelt kérdés

Mai napon érdekes dolog esett meg velem. Egy uj helyre mentünk (IX . ker Mester utca a Lurdy ház közelében ) nagyon tetszett nekem mert sok Agilitys akadály volt ,ezt pedig imádja a 17 hetes mopsz kiskutyám. Bejött egy hölgy és megkért minket ,hogy távozzunk mert a kint integetö lány (nem vettük észre) szeretne bejönni. Kérdeztem kifelé,hogy a kutyafuttato az agressziv kutyáknak van e fentartva? Mire az volt a válasza ,hogy nem, csak nagytestü kutyáik vannak és csak itt tudják kiszaladgálni magukat.De 9 ora után jöhetünk vissza(a francnak van kedve a sötétbe szorakozni) mert akkor már bárki bejöhet. Már ránézésre nem tudta kontrolálni a kutyáját, felvette a labdánkat azzal az okkal,hogy ha a kutyája véletlen felveszi nem tudná elvenni töle. A kinti lány egy Boxerrel várakozott , a csajt majdnem elsodorta a kutya. Semmilyen magánterület vagy egyéb táblát nem láttam kint. A kutyusom kedves és nagyon jol jön ki más kutyákal, a másik kutyafuttatoban több nagytestü társával is el játszik, ott van egy Amerika stadforshire menehelyi kutyus ,akinek durva elöélete van,gazdája mégis megzabolázza és nyugton tartja.


Semmi bajom azzal,ha a problémásabb nevelési hiányosságokkal küzdö kutyusoknak fent tartanak kutyafuttatokat. Nekik is kell mozgás . De akkor tüntessék ezt fel valamilyen formában. Vagy menjen el vele kutyaiskolába ,ahol a szakemberek segiteni tudnak.


Ismeri valaki ezt a helyet? Kisajátittoták vagy magán terület? Neten semmit nem találtam erröl.


2011. aug. 10. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szia, azóta voltál még a futtatóban?

Mi történt?

Szeretnél még odamenni, vagy feladtad a dolgot?

2011. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel csak nyaraltam. Mennék oda szivesen.Csak féltem a kutyám :( De ha mailbe küldesz számot felhivlak és kimehetünk együtt.
2011. aug. 18. 00:46
 33/64 anonim ***** válasza:

jahh én ott lakom én is ki tusok veletek menni bármikor. 2 kutyám van nem nagyok, de a pofám az. és már találkoztam is velük. DE csak akkor nyitom ki a szám ha másik mögöttem álló 5 gazda nem séál ki fülét farkát behuzva!!nem kell befélni, nem fogja a kiskutyátokra uszitani a kutyáját. amugy nálam van gázspray ezt el is fogom neki mondani + ha annak elelnére is behozza kihivom a rendőrséget probléma nélkül.

amugy KEdves Kérdező nincs email elérhetőséged megadva,

2011. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 Szilvi & Argos ***** válasza:

Csatlakozom: nincs mail-lehetőséged megadva.

De megbeszélhetjük pl a jövő hétre egy estére. Kb. hány óra körül lenne "érdemes" menni? :D

2011. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Várom majd a fejleményeket mit szól a csaj :D
2011. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

mikorra érdemes?hmm. asszem negyed 9re mennek, tehát háromnegyed 8ra érdemes odamenni, nehogy előbb menjenek be.

ki jön??

most fogm magamat és kinyomtatom a 9. kerületi ebrendeletet, és sorkihuzóval kiemelem a harapós kutyákara vonatkó részt, és a kezébe fogom nyomni

2011. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

nahh kikerestem, kinyomtattam a jó hír h a szabályok szerint 30.000ft-ra büntethető ha veszélyes a kutyája a többire és póráz+szájkosár nélkül hozza be, a közterület felügyelet pedig 10.000ftos helyszini bírságot róhat ki.

Ebrendeletet kinyomtattam, szövegemelővel kihuztam azt a pár sort amit az orra alá lehet dugni. nálam lesz gázspry és hivni fogom a rendőrséget.ennyi.

aki j9nni akar azzal beszéljünk konkrétumokról, de csak olyanok jöjjenek akik nem fognak kikullogni csak mert a 2 csajnak nagy a pofája.

2011. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
Na csak így tovább! :) Mennék én, de én nem pesten lakom :( De innen drukkolok lélekben ott keringek majd én is :D
2011. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Nah mostmár van e-mail lehetöség :) bocsi
2011. aug. 18. 12:49
 40/64 Szilvi & Argos ***** válasza:

Óóó, ilyen későn mennek oda??

Kérdező, Te is ilyen tájban találkoztál velük?

Oké, akkor egy konkrét napot megdumcsizhatunk.

És tuti, hogy nem futamodok meg :D

Ja, lehet, hogy jön egy ismerősöm a jófej amstaff kanjával, aki barátságos, játékos, de ha rámorognak és kikezdenek vele, azt nem tűri el :)))

2011. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!