Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisajátithato a kutyafuttato?

Lieth kérdése:

Kisajátithato a kutyafuttato?

Figyelt kérdés

Mai napon érdekes dolog esett meg velem. Egy uj helyre mentünk (IX . ker Mester utca a Lurdy ház közelében ) nagyon tetszett nekem mert sok Agilitys akadály volt ,ezt pedig imádja a 17 hetes mopsz kiskutyám. Bejött egy hölgy és megkért minket ,hogy távozzunk mert a kint integetö lány (nem vettük észre) szeretne bejönni. Kérdeztem kifelé,hogy a kutyafuttato az agressziv kutyáknak van e fentartva? Mire az volt a válasza ,hogy nem, csak nagytestü kutyáik vannak és csak itt tudják kiszaladgálni magukat.De 9 ora után jöhetünk vissza(a francnak van kedve a sötétbe szorakozni) mert akkor már bárki bejöhet. Már ránézésre nem tudta kontrolálni a kutyáját, felvette a labdánkat azzal az okkal,hogy ha a kutyája véletlen felveszi nem tudná elvenni töle. A kinti lány egy Boxerrel várakozott , a csajt majdnem elsodorta a kutya. Semmilyen magánterület vagy egyéb táblát nem láttam kint. A kutyusom kedves és nagyon jol jön ki más kutyákal, a másik kutyafuttatoban több nagytestü társával is el játszik, ott van egy Amerika stadforshire menehelyi kutyus ,akinek durva elöélete van,gazdája mégis megzabolázza és nyugton tartja.


Semmi bajom azzal,ha a problémásabb nevelési hiányosságokkal küzdö kutyusoknak fent tartanak kutyafuttatokat. Nekik is kell mozgás . De akkor tüntessék ezt fel valamilyen formában. Vagy menjen el vele kutyaiskolába ,ahol a szakemberek segiteni tudnak.


Ismeri valaki ezt a helyet? Kisajátittoták vagy magán terület? Neten semmit nem találtam erröl.


2011. aug. 10. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

egyértelműen a futtató elé kell állni jelkezve h MI megyünk be.

nekem egy erdélyi kopó keverék kanom van meg egy tacskópincsi szukám.ez a hét bnem lesz ok nekem, mert szombaton nyelvvizsgázom. jövő hét szerda?

2011. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 Szilvi & Argos ***** válasza:

Jajj, a jövő hét zavaros lesz, és már megbeszéltük erre a hétre barátnőmmel.

1 órára sem tudsz elszabadulni a tanulástól? Kutyát ígyis-úgyis kell sétáltatni :)))

2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 Szilvi & Argos ***** válasza:

Na, le van tisztázva a holnap este.

Barátnőmmel megyünk olyan 19.30-19.45 közt a futtatóhoz. Velem lesz egy roti-nj keverék kan, kék powerhámban, barátnőm hozza két ausztrál juhászát, és x darab sheltiet :)

Ismerősöm az amstaffal nem tud jönni sajnos, egész hét nem jó neki.

Akkor hányan jönnétek, milyen kutyákkal?

2011. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
No majd írjátok mi volt.
2011. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 Szilvi & Argos ***** válasza:
Timi: mivel se itt, se mail-ben nem válaszolt senki, nem megyünk be mi sem feleslegesen...
2011. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
bocs spamba volt a leveled, ma láttam. sajna nemtom a tanulást felfüggeszteni. a párom viszi a kutyákat:S
2011. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 Szilvi & Argos ***** válasza:
Oké, nem baj. A kérdező sem válaszolt mail-ben sem, így nem megyünk...majd talán legközelebb, ha fontosnak tartja még az illető :D
2011. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
ok!
2011. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Oh na látjátok. Ez kísérteties. Pedig pont most voltam Pesten, vagyis mellette voltam pár napig, de voltam Pesten tegnap és pont a Lurdynál voltam ott találkoztam két kutyás ismerősömmel ott vettek fel találkoztam velük :), de hát nekem ez a fél 8-as időpont nagyon késő lett volna. Még ott a futtatón is elszórakozni még vissza érni. Áh.. :( Na meg már haza is jöttem.
2011. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Na mi ujsag? Lezuztatok azt a ribit az agreeszid kutyajaval, vagy csak szajkarate megy? :-)

(az a gazspres dolog tetszik bevethetnetek... foleg a "gazdi" elllen)

2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!