Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyumat,...

Hogyan vegyem rá anyumat, hogy kapjak kutyát?

Figyelt kérdés

Apa azt ígérte, hogy ha lesz kerítés lesz kutya. Most van kerítés nincs kutya. Anya azt ígérte, hogy ha suliba fogunk járni akkor lesz kutyánk. Jövőre hatodikos leszek és még mindig nincs kutya. És akárhányszor felhozom neki a kutyatémát rögtön kiborul. És azt mondja mindig, hogy csak jót akar nekem. De ha tényleg ezt akarja akkor miért nem kaphatok egy kutyát?

Segítsetek!


2011. aug. 12. 11:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kell gondolni a kutyust. Én 22 éves vagyok, most vettem magamnak egyet, az összespórolt pénzemből. 4 hónapja van nálam a kutyus és már több százezer forintot ráköltöttem. Ivartalanítás, szuperprémium táp, kezdő felszerelés, és most egy lábműtét. Tenyésztőtől vettem. Nem sajnáltam rá a pénzt. De betegségek stb. minden kutyusnál lehet. Sose gondoltam h ennyibe van egy kutyus. Egy forintot se sajnálok rá abból amit eddig ráköltöttem. Annyi változott h azóta magamnak alig veszek valamit. Csak a legszükségesebbeket. De viszont teljesen megváltozott az életem mióta van nekem... Minden nap boldogan kelek fel :) Egyszerűen imádom. Mindenem oda adnám azért h örökre velem maradjon :)
2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Félnek hogy az ő gondjuk lenne később a kutya..nálam ugyanez volt, mentek az igérgetések sorra, és kutya nem lett, ugyanezt csinálták nálam dettoo mint nálad:DDD

Aztán végül ideköltözött a szomszédunkba egy labi, akinek van hogy a gazdái elmennek 1-1 hétre ideoda, és akkor ránk bízzák a kutyust, és mindig este mentem át etetni vittem sétálni meg játszottam vele, télen ha a gazdái dolgoztak és befagyott a vize akkor átmentem kicserélni, és így látták hogy alkalmas vagyok, így kaptam egy Goldent, aki most másfél éves :)

2012. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mert a szülők parasztok ilyen szempontból. Lehet lepontozni meg hogy mit gondolok, de ez van. Engem is átb*sztak éveken keresztül, hogy ekkor meg akkor lesz. Hát k*rvára nincs...

Nem szeretem ha átcsesznek. Akkor mondja azt, hogy fiam soha a büdös életbe nem veszek neked kutyát, ne is álmodozz, ne nézegesd őket. Nem hitegetni.

Tudják, hogy alkalmas vagyok rá, mert volt már kutyánk.

2012. jún. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!