Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk ezzel a kutyával?

Mit csináljunk ezzel a kutyával?

Figyelt kérdés
Egy spániel kutya.A társa,aki keverék megharapta és nagyon vérzett.Most fekszik,de már evett.Egy ismerősöm kutyája,nem az enyém.Adtak neki ALGOPIRIN-t,nagy nehezen megette.Szerintük az állatorvos felesleges,de mi van ha mégis..Igazuk is van,mert lehet az állatorvos is csak megnézi,aztán mond valamit (pl.:megmarad,meghal stb.)és fizetni kell..jó sokat.tehát van valami ötletetek hogy meggyógyuljon?Ha van légyszi írjátok meg!!!:)
2011. aug. 14. 16:00
1 2
 11/14 Pamacsgazda válasza:

Az állatorvos sosem felesleges! Te orvos vagy? Vagy az okos ismerősöd az? NEM! Akkor meg ne legyetek már olyan okosak! Amikor kellett a kutya, akkor nem úgy vásárolta meg, hogy szeretni fogja, ellátja étellel, vízzel, játszik vele, és ha baj van elviszi orvoshoz?? Ja hogy drága a doki? Akkor kellett volna ezen gondolkodni, amikor megvette a kutyát. De úgy látom ez nem számít! Szégyelheti magát az ismerősöd! Egy hülye oldalra irkáltat, ahelyett, hogy azt tenné, amit kell! ÉS pontosan jól tudja, hogy mit kell tenni, csak a lelkiismeretét szerette volna megnyugtatni, hogy feliratja ide a hülye kérdését, és azt várja, hogy valaki azt írja, nem kell tenni semmit! Hát ne tegyen! Várja ölbe tett kézzel, hogy megdöglik a kutyája. Aztán majd lehet jajbékolni! Meg siratni! Remélem a kedves szülei őt se viszik majd orvoshoz, ha netán őt harapja meg egy kutya!

Remélem a válaszom kielégítő volt!

2011. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Itt olyan hülye emberek van hogy az hihetetlen!! 1. nem az én kutyyám..semi közöm hozzá,nem is ismerem..és mintha az előbb azt írtam volna hogy több választ NE küldjetek!! a nagy ész...
2011. aug. 17. 21:21
 13/14 A kérdező kommentje:
nem vette.született fajtisztátlan...csak nem ütötték agyon,ahogy szokták :(
2011. aug. 17. 21:22
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat Pamacsgazda!! igazad van...de már nincs baja..de amelyik megharapta,az megy a háztól...szegény kutya..én sose lennék ilyen gazda..és te vagy az egyetlen aki megérti,hogy nmee az én kutyám!én csak kiírtam..kösz:)
2011. aug. 17. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!