Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha nem lenne...

Mit tennétek ha nem lenne időtök a kutyátokra?

Figyelt kérdés

5 éve vannak nálam(anya-fia)-viszont egy hónap mulva olyan lesz a munkám h 12 órákat lennének egyedül,és még itt van a kisfiam is akivel szintén foglalkoznom kell a munka után,és nem lenne időm rájuk.


Idős kutyák,és a szivem szakad meg értük,de sajnálom is őket h egyedül vannak.

Ti mit tennétek?


2011. aug. 15. 10:21
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy ahová költözünk ott kik laknak,ezt nem tudom elégszer leirni ugy látom.nincs ismerős...
2011. aug. 15. 16:07
 22/32 anonim ***** válasza:

Akkor ajándékozd el őket!! Jobb az mint ez a szenvelgés velük. De úgy h gazdához menjenek egyből és ennyi, ne menhelyre. Ennyit azért megérdemelnek. Csak az ne legyen később h visszakéritek vagy h a gereknek vesztek egy újabb kutyát mert az úgy sír egyért, aztán az is hasonló sorsra jut 5-6 év elteltével....

Drága tanulópénz ez a felelősségről.

2011. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Mindenképp ha lehet ismerőshöz lenne jo ha kerülnének ahol hallok felőlük.

Gyereknek meg nem fogok kutyát venni,mert nem játék egy kutya.

és tudjuk h magunknak se,mert ha ők nem lehetnek velünk az azt jelenti h más kutya se.és visszakérni se fogjuk őket,ez senkinek se jó.

2011. aug. 15. 16:31
 24/32 anonim ***** válasza:

akkor mégis, MILYEN VÁLASZT VÁRSZ?


hmm, mit tennék? akkor elajándékoznám olyan helyre ahol nagy a porta, mert nem vagyok egy önző ember. és inkább szakadjon meg a szívem, de nekik jobb legyen.

2011. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Válaszokat vártam,hogy ki hogyan gondolkodik....ez nem baj ugye?:)
2011. aug. 15. 17:10
 26/32 anonim ***** válasza:

De mondtunk alternatívát és az nem volt jó.

Az egész úgy tűnt mintha te csak megerősítést vártál volna a saját döntésedben, mármint h ajándékozd el a kutyákat.

Mi mást nem tehetünk értetek....

2011. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
HA tudsz nekik olyan helyet szerezni, ahol biztosan jó soruk lesz, gondjukat viselik életük végéig, ahol nem szaporítani, láncon tartani fogják őket, vagy egy esetleges költözésnél megválni tőlük, valamint (mivel idős kutyák) tudják vállalni a felmerülő orvosi költségeket akkor de csak akkor ajándékozd el őket. De sajnos ilyen hely nem nagyon van, sőt még a menhelyeken sincs hely általában. Szóval az igazság az, hogyha nem tudjátok megnyugtatóan megoldani a sorsukat, akkor vagy megbírkóztok velük ti magatok, vagy a szinte biztos halál marad nekik....
2011. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
az nem bak, az a baj, hogy azoknál a válaszoknál, ahol már TENNI IS KELL VALAMIT, máris húzod a szádat. neked nem kutya kell, hanem egy nagy semmi. jobban is járnak, ha elajándékozod őket.
2011. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Melyik városban fogtok lakni? Mert felénk van néhány megoldás.
2011. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Tatabánya.


igen megerősítést vártam,mert sok ötlet felmerült,de csak ez maradt,de kiváncsi voltam hátha vkinek van uj ötlete.


de aki csak leszólni tud annak megköszönöm a részvéltelt,de nem lettem okosabb,nem szeretem mikor nem ismeri vki a helyzetemet,rögtönc sak szapulni tud.

2011. aug. 15. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!