Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van az országban ÓANGOL!...

Van az országban ÓANGOL! Bulldog tenyésztő? (nem angol bulldog)

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aha, így már megvagy :) Szép kis buflákok. És mi a célod velük? Mitől másabbak ők, mint egy angol-amerikai keverék? Mert ránézésre nekem inkább annak tűnnek. Munkában hogyan viselkednek? Van valamilyen munkaeredményük?
2011. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Krokop válasza:
Annak idején kaptam egy kant egy barátomtól aki egy tenyésztőtől vette egy Veszprém megyei tanyáról.Vettem mellé ugyan innen egy szukát,hogy ne egyedül legyen.Aztán ugye jöttek a tüzelések és vele együtt a kölykök amik eladásra kerültek.Na meg persze tartottam is meg.Aztán hamar híre ment és vitték is meg keresték is rendesen őket.Igazándiból nekem különös célom nem volt velük.Csak a hobbi és a szaporítás.Ők külső segítség nélkül ellenek akár 10-13 kölyköt,és teljesen maguktól kiszanálják azokat amelyek szerintük gyengébbek mint a többi.Így csak a leg jobbak maradtak meg eddig.Nagyon jó őrző-védők,kiváló sport kutyák,acél szervezetűek,tanulékonyak,kicsit öntörvényűek egymás között.Falkavezéri szerepet soha nem tudják egymás közt el dönteni.Gyermektől a végtelenségig mindent el tűrnek.Mindenre lecsapnak ami csak mozog.A patkányra pocokra stb.rendesen vadásznak.A nagy testű állatokat mint pl a ló nagyon nem szeretik.Egyébként nagyon meg bízhatóak.Én pl dolgoztam a kannal szórakozóhelyen mint biztonsági ember és nagyon jól hejt állt.
2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!