Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élhet kutyahordozóba?

Élhet kutyahordozóba?

Figyelt kérdés

Egy japán palotapincsi vagy hasonló méretű kutya,élhet kutyahordozóba?Lakásban szeretném tartani.

Szóval?-Élhet?-Az ugy jó neki?


De természetesen ha hazajövök suliból megsétáltatnám.


2011. aug. 15. 17:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek az utolsó hozzászólóval. Szegény kutya... előre sajnálom. Kár, hogy nálunk nem létezik állatrendőrség.. :S
2011. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
73%
De tudom mi a különbség, csak nem tudom elképzelni hogy a kérdező olyanban akarja tartani a kutyát mivel ismereteim szerint az egy táska amiből a kutya feje kilóg és a válladra lehet venni. Kicsi kutyákhoz való. De ez nem tudom elképzelni. Ezért gondoltam mást ért alatta. Mivel a boxot (értsd szobakennel, textil, rácsos, műanyag doboz) is ugyanúgy használják szállításra. Legalábbis én abban viszem az állataim pl a kocsiban. Kissebb állatot kézben is.
2011. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan javasolják a boxban tartást, de nem életvitelszerűen! És nem egy hordozóban!!! És nem napi 15 órában!!!

Esetleg szobakennel: [link]


Ami kicsit más azért. Ráadásul éjszakára nem kell rácsukni az ajtaját semmiképpen, hiszen ott a gazdi is. A kutya tudja jól, hogy éjjel alvás van, és max inni megy ki, vagy ilyesmi, de akkor nyugodtan lehet nyitott ajtóval. Ha jól van beszoktatva, akkor magától is a szobakennelben pihen, az az ő vacka szívesen megy be. Ha 15 órát ott tartanák a kutyát, akkor megnézném milyen szívesen megy be.

Meg megint más, ha sportkutyáról van szó, és muszáj némi kondícionált pihenést bevinni a napirendjébe, hogy tudjon az edzések között regenrálódni.

2011. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

héhé!

várjatok.

nem akkora lenne a "boxa" amibe épp belefér!!!

Hanem amibem NAGY kutya is elfér.abba neki lehet alom-kaja-víz!ott mászkálniis tud...

2011. aug. 15. 18:22
 15/46 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én egy kutyámnak akkora szobakennelje van hogy három kutya elfér benne mozgással. Nem mondanám hogy csak felállni tud benne. Amúgy meg mondjátok már meg mit csinál a ti kutyátok ha nem vagytok otthon? Mert az enyémek semmit. Fekszenek egyhelyben és várnak. Nem labdáztatják magukat, nem sétáltatják magukat, nem futnak köröket edzésként. Ha jön valaki ugatnak egy kicsit és ennyi. Ja és félreértés ne essék nem tartom őket boxban hanem szabadon a házban és a kertben. Hát lehet velük van valami baj...
2011. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
74%

És kérdem én, miért nem jó a hagyományos megoldás, ami nem jár semmi módon állatkínzással, és bezárással, és a végén még egy jólnevelt kutyánk is lesz mellé?

Nevezetesen, hogy van egy helye, egy alvóssarka, ahol a táljai is vannak, nem egy ketrec, de meg van tanítva a határaira, arra, hogy nem rágja meg a tapétát/cipőt/anyámtyúkját?

Ja, hogy ehhez foglalkozni kellene vele. Értem.

2011. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést remélem a kérdezőhöz intézted.
2011. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Is.
2011. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
69%
Kiegészítés: azokhoz intézett költői kérdés volt, akik szerint normális dolog a kérdező felvetése. Meg akik magukra veszik, és elgondolkoznak rajta.
2011. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

jó.hagyjuk a kennelt.boxot....:D

bársztem pl.egy yorkinak az jólenne demind1..


mutatnátok képeket egy kutyasarokról? (:

2011. aug. 15. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!