Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élhet kutyahordozóba?

Élhet kutyahordozóba?

Figyelt kérdés

Egy japán palotapincsi vagy hasonló méretű kutya,élhet kutyahordozóba?Lakásban szeretném tartani.

Szóval?-Élhet?-Az ugy jó neki?


De természetesen ha hazajövök suliból megsétáltatnám.


2011. aug. 15. 17:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Jah, tud menni 3 lépést, max. 5-öt.
2011. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

tod mi az a yorki.?vagy csivava?a világ legkisebb kutyusai..


egy nagyobb boxba simán jó lenne nekik..

2011. aug. 15. 18:37
 23/46 anonim ***** válasza:
75%
Igen 3-4 órára...de 15-re????
2011. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam hogy normális de szerintem létezik a világon nagyobb kínzás is és egy agyonajnározott kutyaiskola is ajánlgatja mindenkinek (akikkel pont hogy nem szimpatizálok) úton-útfélen. Egyszer én is kérdeztem tőlük. Írtam hogy a kutyáim k99, Bh vizsgásak, kutyaiskolába járunk, frizbizünk, agilityzünk stb. Csupán az a gond, hogy egész életükben kertes házban éltek, ami miatt sosem kellett egyedül lenniük a házban. Most viszont máshova költöztünk, ahol kell bent lenniük egyedül. Érthető módon nem problémamentes, mert nincsenek hozzászokva és nem kölykök és mindenhol csak azt tömik a fejembe hogy nem tisztelnek mert ha tisztelnének akkor tökéletesek lennének. Mivel itt egyértelműen nem ez a helyzet, hát kérdeztem. Válasz: rakjam őket boxba. Nagyon úgy hangzott neked a kutyáim állapota, mint ahol már nincs más lehetőség vagy mint aki nem foglalkozik velük? :)
2011. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

figyu.ne szidjatokmááár!


épp azért tettem fel a kérdést mert nemtom a választ.és nemakarom hogy ugy élje a kutyus az életét h az neki nemjó

2011. aug. 15. 18:38
 26/46 anonim ***** válasza:
66%
Neked is megfelelne, ha anyukádék bezárnának egy kisebb fürdőszobába, míg dolgoznak, illetve estére? Végülis körbe tudsz ott menni pár lépést.. (Neked még így is jobb, mert egy fürdőben van wc.)
2011. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 80%-os. Nem vettem a szívedre a kutyáid állapotát és helyzetét, és nem foglalkoztam velük. Én érvelek a saját álláspontom mellett, miszerint egy 13 éves kislány ne tartson semmilyen nyünyőkutyát 15 órán keresztül egy hordozóban. Ennyi. De remélem, vannak szülei, akik felelősségteljesen gondolkodnak az ügyről.
2011. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
nincs más választásod kedves válaszoló.(:
2011. aug. 15. 18:42
 29/46 A kérdező kommentje:
13 éves KIS lány?
2011. aug. 15. 18:43
 30/46 anonim ***** válasza:
49%
Az. :)
2011. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!