Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élhet kutyahordozóba?

Élhet kutyahordozóba?

Figyelt kérdés

Egy japán palotapincsi vagy hasonló méretű kutya,élhet kutyahordozóba?Lakásban szeretném tartani.

Szóval?-Élhet?-Az ugy jó neki?


De természetesen ha hazajövök suliból megsétáltatnám.


2011. aug. 15. 17:43
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

:|

sztem.13évesen nem vok KIS lány.

2011. aug. 15. 18:46
 32/46 anonim ***** válasza:
81%

Én azt mondom,tökmindegy hogy mekkora az a box,vagy szállító doboz,sehogy se jó a kutyának!!!Ha nincs otthon senki,persze hogy elfekszik,de ha be van zárva ilyen sz@rba,akkor frusztrált lesz!!alapból adott az első verziónál a szabadság érzése,oda megy ahova akar,sőt oda wczik ahova akar(ha még nem szobatiszta),de bezárva maga alá piszkít,és az neked se jó,mert gondolom sok gusztusod nem lenne kipucolni a szőrét!de most komolyan,én nem értem,a kérdezőnek hogy tud ilyen az eszébe jutni...pedig rém egyszerű!elképzelem,én hogyan érezném magam egy 1.5x1méteres helyre bezárva 15 órán át!1 hét alatt megőrülnék!a kutyák is pont ugyanezt érezhetik!Ja igen,és nem engednének ki wcre,gondolom te is vígan elaludnál a sz@rszagban igaz???ne nézd szegény ennyire igénytelennek...

egy kutya nem úgy működik,hogy megveszem,lerakom a sarokba,és 10évig ott el lesz!!!

2011. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

és amugy van ccicám:D

meg egy németjuhász kutyusunk is van(tesomnak)

2011. aug. 15. 18:47
 34/46 A kérdező kommentje:
jo.
2011. aug. 15. 18:49
 35/46 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező ha ekkora gyökszi vagy vegyél plüss kutyát! Amúgyis mi a búbánatnak neked kutya ha ennyi eszed van? A gyerekedet is majd kikötöd egy fához napközben amíg pl főzöl, ne csesszél fel idegilek, kérlek!!!
2011. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
83%

Nekem csak azon akadt meg a szemem, hogy alom. Alom?

Minek? Attól, mert egy kutya kicsi, még nem macska, nem kell neki alom...

2011. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
53%
nem mondod ,hogy beakarod zárni a kutyát.TE ÁLLATKINZÓ.
2011. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
add meg az msn címed majd megbeszéljük a dolgokat,úgy látom rád fér egy kis segítség...
2011. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

szia! ha mindenképpen biztonságban szeretnéd tudni a lakást, és egy jobb megoldást keresel, ajánlom a kutyaovikat! pl. [link]


egy ilyen pici kutyának ez már elég nagy hely pár órára, ha van bent neki fekhely, ennivaló, innivaló, játék, kacatkák. de ne legyen bent túl sokáig!!


ami mégjobb:


válaszd le a lakás egy részét ezzel:


[link]

2011. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
ja és tényleg kislány vagy..
2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!