Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A póráz két végén? Milyen...

A póráz két végén? Milyen fajták az alábbi kutyák:Max, Widget és gizmó, de náluk azt kérem hogy íjátok oda hogy widget, vagy gizmó.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:

max: ír szetter.

hány évada van A póráz két végénnek? Mert az utóbbi két névről nem hallottam.. :(

2011. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Widget és Gizmo yorkshire terrierek, a másikat nem tudom, nem emlékszem. Egyébként minden részben elmondják, hogy milyen fajta...
2011. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.és még egy kérdésem van.milyen fajta Harvey,Roxy és Rió,Mollie és Alfie,és még a Buster és Morgan-ból a Morgan
2011. aug. 22. 21:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj még egy lenne Jed milyen fajta.
2011. aug. 22. 21:11
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó:Hol tudnám megnézni az alábbi részeket:Harvey,Roxy és Rió,Mollie és Alfie,Jed
2011. aug. 22. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Jed amerikai buldog, ahogy ezt el is mondják róla, többször is. Roxy és Rio agarak. Molly és Alfie... rájuk nem nagyon emlékszem, talán németjuhász Molly, a másik meg valamilyen szánhúzó. Harvey egy Dobermann (ha nem mondják el ezt legalább 5ször, akkor egyszer sem...). Morgan úgy emlékszem, hogy Shetlandi juhász... De könyörgöm, ha megnézel egy részt, akkor azért meg lehet jegyezni, nagyon sokszor elmondják...

A linket most nem találom, ahonnan le lehet tölteni, de majd megkeresem.

2011. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó:morgan nem shetlandi juhászkutya,hanem pembroke welsh corgi.
2011. aug. 23. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. itt a link:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg az, nem emlékszem. Viszont ha ennyire okos vagy, akkor miért kérdezted meg??

Mellesleg nagyon szívesen, hogy leírtam...

2011. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó: azért kérdeztem mert nem voltam benne biztos hogy az.
2011. aug. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!